dodano: 2019-01-23 19:45:01

Zbliżające się premiery - Luty 2019, hity startują już w tym miesiącu!

Autor: AnoX
Zbliżające się premiery - Luty 2019, hity startują już w tym miesiącu!
17°
0

Najbliższy miesiąc dostarczy nam wielkich hitów od trochę mniejszych studiów. Choć takie Metro Exodus to już klasa. Oto Zbliżające się premiery - Luty 2019!
 
 
Zanim przedstawimy Wam dzisiejsze zestawie to pozwólcie, że zaproszę Was do Premier Przygodówek, które wykonała Agata. W tym miesiącu nie brakuje tytułów właśnie z tego gatunku. 
 
 
Przyszedł czas na zasadniczą część tego zestawienia, które otwiera Ace Combat 7 Skies Unkown, które dopiero 1 lutego będzie oficjalnie dostępne na komputerach osobistych. Kilka dni później (6.02) konsola Xbox One doczeka się premiery Salt and Sanctuary, czyli tytuł stanowiący indie soulsy.
 
 
 
 
Już 8 lutego 2019 roku będzie nam dane poznać jakość God Eater 3, za które odpowiada Marvelous’ First Studio. Trzecia odsłona cyklu pozwoli graczom wziąć udział w misji, która z początku wydaje się niewykonalna, a świat miałby zmierzać do swego końca. Azjatyckie klimaty są naprawdę mocne, choć przedstawiony materiał niestety nie zapewnia nas o największej jakości projektu. 
 
Z ciekawostek zauważyć należy także premiery dwóch niezależnych tytuł JoyMasher na Nintendo Switch - Odallus: The Dark Call i Oniken: Unstoppable Edition.
 
 
 

Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - sprawdź opinie

 
 
Prawdopodobnie najciekawszym okresem w zbliżającym się miesiącu będzie dzień 15 lutego, kiedy to po walentynkowym pyłku gracze chwycą za pady i spróbują się sprawdzić z kilkoma hitami - Crackdown 3, Far Cry New Dawn, Jump Force i Metro Exodus.
 
 
 
 
 
 
 
Cztery dni później (19 lutego) na komputerach osobistych ukaże się kolejna gra ze znanego cyklu Yakuza. Kiwami umożliwi graczom zapoznanie się z całkowitym remake'iem pierwszej zasadniczej odsłony, od której wszystko się na dobre rozpoczęło.
 
 
 
 
22 lutego 2019 roku poznamy przyszłość EA i BioWare oraz ich wspólnego dzieła, czyli Anthem. To może być wielkie zwycięstwo lub absolutna katastrofa, która będzie musiał wymusić wielkie zmiany. Same mechy i styl znany chociażby z Destiny to nie samograj i po prostu jakość musi być bardzo, bardzo wysoka. W innym wypadku....
 
 
 
Cztery dni później (26 lutego) będzie nam dane sprawdzić zarówno strategiczne Anno 1800, jak również trudne, wyścigowe DiRT Rally 2.0, o konsolowej wersji Stellaris: Console Edition. Ubisoft ponadto wypuści także Trials Rising, czyli kolejną odsłonę naprawdę udanej serii zręcznościówek z motorami w roli głównej.  
 
 
 
 
 
 
To by było w zasadzie na tyle. Trzeba przyznać, że jak na ledwie 28 dni i tak deweloperom z całego świata udało się zapewnić wiele hitów i tytułów, które mogą narobić wiele hałasu. Z pewnością warto prześledzić losy Metro Exodus, DiRT Rally 2.0 czy Anthem. Pytanie brzmi czy te tytuły z pewnością "doniosą" swoją jakość. 
 
Jak Wy oceniacie luty 2019? Czego się spodziewacie po tym miesiącu i na jaki tytuł najbardziej czekacie? Dajcie nam znać w komentarzach, czym będziecie zajęci w najbliższym czasie :D
 
[AKTUALIZACJA] Zgodnie z otrzymaną dzisiaj informacją prasową (24.1.19 r.) otrzymaliśmy prawdopodobną informacją prasową wraz z materiałem wideo, który potwierdził zmianę daty premiery Anno 1800 na 16 kwietnia 2019 roku.

Komentarze (0):
Reklama