dodano: 2019-03-01 15:45:02

Zbliżające się premiery - Marzec 2019, Spokojniej, ale z hitami?

Autor: AnoX
Zbliżające się premiery - Marzec 2019, Spokojniej, ale z hitami?
11°
0

Obecny miesiąc będzie spokojniejszym względem lutego. O tym co się ukaże i kiedy przeczytacie w tym wpisie. Oto Zbliżające się premiery - Marzec 2019!
 
 
Klasycznie już zanim rozpocznę swoje zestawienie chciałbym Was zaprosić do artykułu Agaty, która skoncentrowała swoją uwagę na przygodówkach, które ukaże się wkrótce na rynku. Wśród nich znajdziemy sporo interesujących tytułó. 
 
 
Już dzisiaj mamy okazję do zapoznania się z kilkoma produkcjami, które mogą się pochwalić odpowiednim poziomem. W końcu premiery zalicza Dark Souls Trilogy, Dead or Alive 6 oraz LEGO Przygoda 2 Gra wideo.
 
 
 
 
 
Po czterech dniach będzie się można zapoznać z Left Alive, czyli tytuł który nie bez powodu bardzo mocno kojarzy się z serią Metal Gear Solid. Do tego dołożyć należy również Eternity: The Last Unicorn, o którym wspominaliśmy w tym miejscu.
 
 
 
 

Gry - zobacz na Ceneo

 
 
8 marca 2019 roku będziemy mogli zapoznać się z Devil May Cry 5, które ma powrócić do korzeni, przy okazji dostarczając nam okazję do sprawdzenia się w roli trzech bohaterów. Choć tym razem to Nero będzie głównym dowodzącym naszej przygody.
 
 
 
Cztery dni później będziemy się mogli zapoznać z Tom Clancy's The Division 2, które zabierze nas do zniszczonego Waszyngtonu jak również z wersją na PlayStation VR polskiego hitu wirtualnej rzeczywistości - The Wizards.
 
 
 
 
22 marca 2019 roku to dzień, w którym będziemy mogli sprawdzić najnowszy tytuł From Software, które tym razem zabiera nas do japońskich klimatów za sprawą Sekiro: Shadows Die Twice
 
 
 

Komputery - sprawdź na Ceneo.pl

 
 
Po kolejnych czterech dniach przyjdzie nam sprawdzić kolejny VR-owy tytuł, czyli efektowne Space Junkies z masą strzelania w kosmosie, a także zabierzemy się do kooperacyjnej postapokaliptycznej Szwecji w Generation Zero.
 
 
 
 
Końcówka marca to także sporo ciekawych nowości, ponieważ sprawdzić będziemy mogli zarówno odświeżone Assassin's Creed III Remastered i Assassin's Creed III: Liberation Remastered jak i szóste Tropico oraz zmierzające na Nnitendo Switch Yoshi's Crafted World.
 
 
 
 
 
Fani From Software mogą spędzić cały miesiąc jak nie dłużej z trylogią i Sekiro, które z pewnością będą głośne w mediach. Wobec nich pozytywnie mogą wypaść przygodówki, które również mogą powalczyć w tym dość luźnym okresie.
 
Jak Waszym zdaniem wypada marzec 2019? Czego się spodziewacie po tym miesiącu i na jaki tytuł najbardziej czekacie? Dajcie nam znać w komentarzach, czym będziecie zajęci w najbliższym czasie :D

Komentarze (0):