dodano: 2019-07-27 20:20:06

Zbliżające się premiery - Sierpień 2019, Miesiąc dobrych premier?

Autor: AnoX
Zbliżające się premiery - Sierpień 2019, Miesiąc dobrych premier?
46°
0

Lipiec 2019 roku nie był zbyt imponujący, choć bez wątpienia miał swoje momenty, tak będzie też w sierpniu 2019. Zbliżające się premiery - Sierpień 2019!
 
 
Dzisiejsze zestawienie tradycyjnie, tak jak i poprzednie, rozpoczynamy od zaprezentowania zestawienia premier gier przygodowych właśnie w sierpniu 2019 roku (z racji późnego ogłoszenia Beyond Two Souls znajdzie się poniżej).
 
 
Już 2 sierpnia 2019 roku będzie się można zapoznać z kolejną odsłoną cyklu skupionego wokół mało popularnego w Polsce footballu amerykańskiego. Tak, to właśnie w tym dniu sprawdzić będzie można Madden NFL 20. Więcej i tym sporcie, jego rozwoju oraz cyfrowym wydaniu możecie przeczytać w tekście Falco: Fifa z jajowatą piłką - czy seria Madden przebije się w Polsce?.
 
 
 
Cztery dni później - 6 sierpnia 2019 roku będzie się można zapoznać z nietypowym podejściem do marki Age of Wonders. Otóż Age of Wonders: Planetfall całkowicie inaczej podchodzi do serii, gdyż zabiera ją daleko w kosmos!
 
 
 
8 sierpnia będzie się można zaznajomić z Pillars of Eternity: Complete Edition, czyli ze specjalną wersją gry stworzoną z myślą o konsolce Nintendo Switch. 13 dnia tego miesiąca będzie można sprawdzić także konsolowe wydania Ancestors Legacy, które po długim czasie wyląduje na PlayStation 4 oraz Xbox One. Zapomnieć nie można także o Rebel Galaxy Outlaw, które ma przywrócić markę w dobrym stylu... pytanie czy to się uda.
 
 
 
 
22 sierpnia 2019 roku będzie dniem, gdy po raz kolejny będziemy się mogli zapoznać z Beyond: Dwie Dusze, które oficjalnie zagości także na komputerach osobistych, dzięki czemu gracze będą mogli podziwiać projekt w jeszcze lepszy wydaniu.
 
 
Bardzo ciekawie zrobi się jednak dopiero 27 sierpnia kiedy będzie się można zapoznać z pełnymi wersjami Pagan OnlineAncestors: The Humankind Odyssey i Control od Remedy. to zdecydowanie będzie dzień graczy, ponieważ wielu z nich będzie miało w co grać. W końcu ukażą się także w tym czasie The Bard's Tale IV: Director's Cut oraz konsolowe Wreckfest.
 
 
 
 
 
 
 
Jak widzicie interesujących produkcji brakować nie będzie, choć trzeba przyznać, że nie jest to najbardziej gorący miesiąc. Zdecydowanie nudzić się nie będziemy, szczególnie że pogoda potrafi dać w gość lub lekko pokrzyżować plany. W tym miesiącu zauważyć możemy, że jest wiele propozycji jest odmiennych od siebie, a co za tym idzie każda z nich powinna się doczekać sporej ilości czasu im poświęconej.
 
Co sądzicie o premierach w sierpniu? Na jaki tytuł najbardziej czekacie? Dajcie nam znać w komentarzach!

Komentarze (0):
Reklama
Reklama