dodano: 2020-07-29 23:55:01

Zbliżające się premiery - Sierpień 2020, Na taki miesiąc wielu graczy czekało! Kilka ciekawych propozycji z różnych segmentów!

Autor: AnoX
Tagi: Zbliżające się premiery - Sierpień 2020,Zbliżające się premiery - Sierpień 20,Zbliżające się premiery - Sierpień,Zbliżające się premiery -,nadciągające premiery,nadchodzące premiery,Fall Guys: Ultimate Knockout,Fast & Furious Crossroads,Horizon Zero Dawn,Horizon Zero Dawn pc,pc Horizon Zero Dawn,Troy A Total War Saga,EA Sports UFC 4,UFC 4,Edycja Kompletna,On the Edge,On the Edge frostpunk,frostpunk On the Edge
Zbliżające się premiery - Sierpień 2020, Na taki miesiąc wielu graczy czekało! Kilka ciekawych propozycji z różnych segmentów!
10°
0

Na taki miesiąc czekało wielu graczy, w końcu premier na niezłym poziomie nie będzie brakować. Więcej w Zbliżające się premiery - Sierpień 2020!
 
Nadchodzący miesiąc zapowiada się na jeden z ciekawszych i nie wynika to nadchodzących wydarzeń Sony i Microsoftu, nie wspominając już o DC Fandom czy cyfrowego gamescomu 2020. To właśnie w sierpniu 2020 roku będziemy się mogli zapoznać ze sporą ilością nowych propozycji, dzięki którym będziemy mogli delektować się świeżą porcją gamingowych doznań. 
 
Tradycyjnie nim przejdziecie do zasadniczego zestawienia wpisów zapraszamy Was także do osobnego wpisu o premierach przygodówek i horrorów za sierpień 2020 roku.
 
 
Najciekawsze premiery rozpoczynają się od 4 sierpnia 2020, gdy na rynku ukaże się Fall Guys: Ultimate Knockout za sprawą którego gracze będą mogli wsiąknąć do rywalizacji uroczych ludków przypominającej cenione niegdyś realityshow, ubranej w model battle royale!
 
 
 
7. sierpnia będziemy się mogli zabawić na komputerach osobistych z Horizon Zero Dawn w wersji Edycja Kompletna, do tego dochodzi... zapowiadający się tragicznie Fast & Furious Crossroads, będący kiepskim żartem Slghty Mad Studios oraz Bandai Namco.
 
 
 
 
W ostatniej chwili do zestawienie załapało się Metamorphosis, które ma oficjalnie zagościć na rynku już 12 sierpnia, dzięki czemu gracze będą się mogli pobawić w adaptacji powieści Przemiana Franza Kafki.
 
 
 
Dzień później będziemy się mogli zapoznać także z Troy A Total War Saga, czyli kolejną, pomniejszą odsłonę cyklu starającej się wprowadzić nietypowe pomysły do formuły. Pamiętajmy, że w ciągu pierwszej doby na Epic Game Store będziemy mogli tytuł zgarnąć zupełnie za darmo. Tego samego dnia być może zapoznamy się także z dodatkiem Hellraid do Dying Light.
 
 
 
W połowie sierpnia, a w zasadzie 14 sierpnia 2020 roku będziemy się mogli zapoznać z EA Sports UFC 4, czyli z kolejną odsłoną cyklu bijatyk MMA, za sprawą której 
 
 
 
Cztery dni później będziemy się mogli zapoznać z Microsoft Flight Simulator, czyli wielkim powrotem marki symulator latania, która dzięki wykorzystaniu map Bing.
 
 
 
Dwa dni później na rynku pojawi się rozszerzenie On the Edge, czyli opowieść dziejąca się po zasadniczej fabule Frostpunku, w ramach którego 11 bit studios ukazuje na kolejne serie atrakcji.
 
 
 
28 sierpnia 2020 roku będziemy się mogli zapoznać z Project CARS 3, czyli kolejną odsłoną uznanej serii wyścigów, przy czym warto zauważyć, że wspomniane już dziś Sligty Mad Studios postawiło na nieco inny charakter trzeciej odsłony.
 
 
 
Tego samego dnia wielu fanów gier RPG będzie miało wolne w pracy... przez długi czas... w końcu czeka ich mroźna i potencjalnie hitowa przygoda z Wasteland 3, które będzie walczyć o najwyższe rezultaty oraz oceny.
 
 
 
Shing! również tego dnia oficjalnie zagości na rynku, dzięki czemu zabierzemy się do kolorowego świata, w którym grupa wojowników mierzy się z potworami w stylu "chodzonej bijatyki".
 
 
 
To by było na tyle, przy czym wiele produkcji jeszcze może się doczekać sierpniowych dat premiery, wobec czego nie możemy być jeszcze pewni czy w międzyczasie jakieś hity nie trafią do portfolio gier debiutujących w najbliższych dniach. Trzeba przyznać, że nadchodzący miesiąc zapowiada się świetnie, dzięki czemu możemy się spodziewać mocnego zestawienia interesujących propozycji

Komentarze (0):
Reklama
Reklama