dodano: 2018-12-29 19:40:02

Zbliżające się premiery - Styczeń 2019, jak rozpocznie się nowy rok?

Autor: AnoX
Zbliżające się premiery - Styczeń 2019, jak rozpocznie się nowy rok?
26°
0

Nowy rok rozpocznie się już niebawem, tymczasem przed końcem 2018 roku przyglądamy się co czeka nas w.... Oto Zbliżające się premiery - Styczeń 2019!
 
Najbliższy miesiąc rozpocznie się na poważnie 11 stycznia, kiedy to sprawdzić będziemy mogli odświeżone New Super Mario Bros. U Deluxe. Na konsolce Nintendo Switch będzie można ograć produkcję, która pierwotnie ukazała się na Wii U.
 
 
Cztery dni późnej (15 stycznia) będziemy mogli zapoznać się z odświeżoną odsłoną Onimusha: Warlords, która zapowiada się bardzo słabo. Ot lekko podbite tekstury i poprawki graficzne oraz mechaniczne to bardzo mało w 2018 i 2019 roku. 
 
 
W trzecim tygodniu przyszłego miesiąca (18 stycznia) w końcu zobaczymy potencjalnie zapowiadające się świetnie Ace Combat 7: Skies Unknown. Ponadto na Nintendo Switch znajdzie się w tym dniu także Travis Strikes Again: No More Heroes za które odpowiada Grasshopper Manufacture.
 
 
 
25 stycznia 2019 roku będzie dniem w którym zagrać będzie można w mocno i długo oczekiwany powrót Resident Evil 2 (2019), które zapowiada się wyjątkowo intrygująco oraz spektakularnie. Osoby odpowiedzialne za wspomniane Onimusha: Warlords powinny zobaczyć jak się powinno odświeżać produkcje. W tym dniu po cichu ukaże się także Tropico 6.
 
 
Na koniec pozostawiliśmy sobie 29 stycznia, kiedy to sprawdzić będzie można nie tylko intrygujące Genesis Alpha One oraz bardzo długo i często prezentowane Kingdom Hearts III. Największy plus tego drugiego debiutu jest taki, że już więcej nie będziemy obserwować tych samych materiałach na różnego typu konferencjach.... :P
 
 
 
 
Jak zawsze zestawienie premier przygodówek, znajdziecie we wpisie Agaty, który okazał się kilka godzin wcześniej.
 
Styczeń 2019 powoli będzie się rozkręcał, jednakże nie da się nie zauważyć, że będziemy mieli do czynienia z naprawdę udanym miesiącem. Oczywiście w porównaniu z innymi początkami lat minionych, ponieważ jesień i późniejsza wiosna od lat o wiele mocniej wpływają na wyobraźnię graczy. Nie mówiąc już o ich zadowoleniu i satysfakcji ze świetnych gier. 

Komentarze (0):