dodano: 2021-11-23 18:20:01
PC

Zid Journey, dinozaury powracają w kolejnej odsłonie uroczej, niezależnej retro przygodówki

Zid Journey, dinozaury powracają w kolejnej odsłonie uroczej, niezależnej retro przygodówki
12°
0

Zid Journey, dinozaury powracają w kolejnej odsłonie uroczej, niezależnej i klasycznej retro przygodówki stworzonej przez studio Azure Mountain.

Niezależni twórcy, znani jako studio Azure Mountain, powracają z kolejną klasycznym point & clickiem w rysunkowym stylu graficznym. Kolejny ich tytuł to Zid Journey. Gra ma już swoje miejsce na platformie Steam, więc jeśli macie ochotę można ją już dodawać do swojej listy życzeń.

Zapoznaj się także z: Tunnel Vision Studios ujawnia plan działania na przyszłość dla gry Starsand

Zid Journey to kolejna przygodówka w portfolio niezależnych twórców, Karoliny Twardosz i Łukasza Mikołajczyka, którzy mają na swoim koncie inny przygodowy tytuł z tej serii. Do gry Zniw Adventure znajdziecie na stronie zarówno recenzję, jak i szczegółowy poradnik. 

Ich kolejny tytuł, to gra stworzona w takim samym stylu, ponownie przenosząca gracza w świat prehistorycznych dinozaurów. Twórcy prezentują zatem drugi rozdział Kronik Zid i Zniw. Gra wykonana jest w takim samym retro i komiksowym stylu graficznym, w animacji poklatkowym. 

Tym razem bohaterem opowieści jest dinozaur o imieniu Zid, pochodzący z magmozjańskich lasów, który pewnego dnia, zbierając drewno na opał, znajduje samotne jajo. Nigdzie nie widzi jego rodziców, więc zabiera je ze sobą do domu. Niestety, ku jego i reszty zaskoczeniu, z jaja wykluwa się mięsożerne młode - Daspletozaur. Mieszkańcy bojąc się drapieżnika, każą Zidowi pozbyć się pisklęcia. Ten postanawia opuścić wioskę i udać się wraz z małym Daspletozaurem na poszukiwanie jego rodziców. Nie będzie to łatwe zadanie. 

Przeczytaj również: Dziś premiera klasycznej przygodówki o ciekawej życia, rezolutnej dinozaurzycy. Na Steam zadebiutowała Zniw Adventure

W grze rozwijającej uniwersum odwiedzimy zupełnie nowe miejsca, poznamy kolejne dinozaury. Ponownie pojawi się znana z pierwszej części encyklopedia. Rozgrywce towarzyszy ścieżka dźwiękowa stworzona przez kompozytora Zniw Adventure, Denisa Comtesse

Gra nie ma jeszcze swojej daty premiery. Zadebiutuje na platformie Steam w wersji na komputery osobiste PC, Mac oraz Linux. 

Karta gry na Steam


Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama