dodano: 2019-11-07 14:00:11

Kolejne zmiany w Sony Interactive Entertainment! Nowa rola Yoshidy

Autor: AnoX
Kolejne zmiany w Sony Interactive Entertainment! Nowa rola Yoshidy
10°
0

Shuhei Yoshida od wielu, wielu lat stanowi twarz Sony Interactive Entertainment w dziedzinie studiów wewnętrznych. Nadszedł czas zmian także i dla niego.
 
Po zwiększeniu się roli Jima Ryana i szeregu zmian personalnych, nastąpiły kolejne przetasowania dotykające tym razem znanego i kochanego Yoshidy. Jak się okazuje doświadczony pracownik Sony tym razem stanie na czele zupełnie nowego oddziału firmy, który skoncentruje się na współpracy z twórcami niezależnymi.
 
To oznacza wakat na stanowisku szefa zarządzającego i współpracującymi ze studiami należącymi do PlayStation, znanymi jako Worldwide Studios. To miejsce zajmie nietypowa, ale bardzo oryginalna osoba w postaci Hermena Huslta, jednego ze współzałożycieli Guerrila Games, znanego z serii Killzone oraz z ostatniego hitu w postaci Horizon Zero Dawn.
 
Jak widać firma przed nową generacją konsol przeszła wiele perturbacji, które mają przynieść realny efekt w nadchodzących miesiącach. PlayStation 4 odniosło sukces, natomiast PlayStation 5 będzie nowym otwarciem, zatem spokojne przeprowadzenie takiego procesu przed startem zdecydowanie powinno zapewnić całości firmy bezpieczeństwo i spokoju. O ewentualnym sukcesie lub porażce będzie można mówić dopiero za kilka lat.

źródło: Informacja prasowa, fot. metalgearinformer.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama