dodano: 2020-10-05 18:00:02
PC

Zniw Adventure, klasyczna przygodówka o przeuroczej dinozaurzycy, gra autorstwa studia Azure Mountain ma wstępną datę premiery

Zniw Adventure, klasyczna przygodówka o przeuroczej dinozaurzycy, gra autorstwa studia Azure Mountain ma wstępną datę premiery
12°
0

Zniw Adventure, klasyczna przygodówka o przeuroczej dinozaurzycy, gra autorstwa niezależnego studia Azure Mountain ma wstępną datę premiery na Steam.
 
Zniw Adventure, klasyczna przygodówka typu "wskaż i kliknij", dzieło dwójki niezależnych twórców,  Karoliny "Twarda" Twardosz i Łukasza "Crash" Mikołajczyka, zespołu znanego jako studio Azure Mountain ma już wstępną datę premiery, która przewidziana jest na czwarty kwartał tego roku. Gra swoją premierę ma mieć na Steam. 
 
Przeczytaj również: Zniw Adventure, klasyczna, kolorowa i rodzima przygodówka na Steam
 
Zniw Adventure to wykonana w klasycznej, rysunkowej formie, przygodówka typu point and click 2D, w której przenosimy się do świata dinozaurów. W grze nie brakuje humoru, klasycznych rozwiązań przygodowych, w tym zagadek, szczególnie tych przedmiotowych. W tej staroszkolnej przygodówce gracz znajdzie także encyklopedię, w której szczegółowo opisane zostały prehistoryczne gady. Tytuł stworzony dla graczy w każdym wieku, nawet dla najmłodszych, gdyż nie znajdziemy w nim przemocy, wulgaryzmów.  
 
Historia kręci się wokół dinozaura, a dokładnie dinozaurzycy o imieniu Zniw, która rusza na poszukiwanie idealnego prezentu na urodziny swojej mamy. Niestety oddala się od swojej rodzinnej posiadłości, położonej w miasteczku Wajapulki. Desperacko poszukując drogi powrotnej, zupełnie przypadkowo wplątuje w spisek, który rozgorzał w samym środku innej wioski, położonej po sąsiedzku. Zniw będzie zmuszona odnaleźć się w tym bałaganie.  
 
Gra zadebiutuje na platformie Steam w wersji na PC oraz Linux w czwartym kwartale tego roku. 
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama