dodano: 2018-08-08 14:05:02

Zodiac Interactive zaprezentowało nowe 3 produkcje w portfolio

Autor: AnoX
Zodiac Interactive zaprezentowało nowe 3 produkcje w portfolio
0

Zodiac Interactive ogłosiło zestaw gier, które zabiera ze sobą na targi gamescom 2018, przy okazji prezentując 3 nowe gry w swoim portfolio. 
 
W Kolonii już niebawem rozpoczną się największe europejskie targi gier, tymczasem Zodiac Interactive potwierdziło jakie produkcje zabierze ze sobą do Niemiec. Korzystając z okazji firma zdecydowała się zaprezentować trzy nowej produkcje w swoim portfolio wydawniczym.
 
Rozpocznijmy od Ancient Abyss, czyli od ładnie prezentującej się produkcji stanowiącej połączenie Zeldy z roguelike'iem oraz RPG-iem, dzięki czemu rozgrywka ma zaoferować wiele ciekawych możliwości oraz mechanik sprawiających, że z przyjemnością będziemy się przebijać przez tajemniczy i skąpany w mroku świat przedstawiony. 
 
 
Bacterium to druga produkcja zmierzająca na komputery osobiste poprzez Steam, nastawiona jednak na połączenie dalekowschodniego stylu wraz z pojedynkami bakterii w miniaturowej skali. 
 
 
Z trzech nowości wyraźnie dostrzec możemy, że firma objęła skrzydłami wydawniczym także tytuł na Nintendo Switch, którym będzie Tale of the Ice Staff
 
 
 
Poza tymi tytułami, na strefie firmy znajdziemy również Tales of the Neon Sea, o którym niedawno pisaliśmy czy efektowne, pixel-artowe Big Day. Zestawienie zdecydowanie dla fanów mniejszych tytułów, którzy poszukują perełek nieznanych szerokiemu gronu graczy. 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama