dodano: 2018-08-01 10:00:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Pikselowy point & click Tales of the Neon Sea na Kickstarterze

Autor: agusia16
Pikselowy point & click Tales of the Neon Sea na Kickstarterze
10°
2

Tales of the Neon Sea, cyberpunkowa, pikselowa przygodówka point & click, dzieło Palm Pioneer ruszyła z kampanią finansową na Kickstarterze.
 
Wydaniem gry zajęło się Zodiac Interactive, studio, które ma na swoim koncie już kilka tytułów, między innymi Candleman: The Complete Journey. Tym razem zajęło się wydaniem klasycznej przygodówki przenoszącej graczy w cyberpunkowy świat przyszłości, w którym ludzie i roboty walczą z eskalacją napięcia i wzajemnej nieufności.
 
W Tales of the Neon Sea, o którym wspominaliśmy już przy okazji prezentacji gry na PAX East w Bostonie, przejmiemy kontrolę nad prywatnym detektywem, niegdyś weteranem w swoim fachu, który po latach frustracji i rozczarowania przeszedł w końcu na emeryturę. Spędza teraz każdy kolejny dzień w podobny sposób, w stanie nietrzeźwości, przyjmując jakieś drobne sprawy, by dorobić do emerytury. 
 
Pijacki cug zostaje przerwany, gdy zostaje uwikłany w sprawę zaginionej osoby, która może być kluczem do wyśledzenia i schwytania  potwornego zabójcy, który dawno temu uniknął sprawiedliwości. Nasz bohater musi zatem odblokować swoje wspomnienia, odkodować prawdę i nie poddać się utonięciu w fali konspiracji, która opanowuje miasto.
 
Tales of the Neon Sea jest grą przygodową opartą na tajemniczości i intrydze, gracz napotka różne zagadki przeplatające się w całej opowieści. Zostały one zaprojektowane do testowania umiejętności obserwacji i rozumowania, a jednocześnie są logiczne i zabawne. Czasami przyjdzie nam także posługiwać się specjalnym asystentem, czarnym kotem o imieniu William, który może wchodzić w miejsca dla naszego detektywa niedostępne. 
 
Projekt jest skończony w 50%. Udana kampania finansowa pozwoli ukończyć grę, a także dokonać poprawek, zmian i ulepszeń. Tales of the Neon Sea zadebiutuje na PC na platformach Windows, a także na konsolach. 
 
Odwiedź oficjalną stronę
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-02 12:39:56

Na pierwszy rzut oka podobne bardzo do Beatcopa :) Ale to chyba nie to jednak...

avatar PanDamian
dodano: 2018-08-01 17:59:10

Kurczę, fabułą wygląda na naprawdę oklepaną :/.

Reklama
Reklama