dodano: 2020-02-03 19:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Zombie Army 4: Dead War z pierwszymi ocenami! To nowy hit Rebellion?

Autor: AnoX
Zombie Army 4: Dead War z pierwszymi ocenami! To nowy hit Rebellion?
20°
0

Zombie Army 4: Dead War w dniu dzisiejszym doczekało się zakończenia embargo na oceny, w efekcie czego poznaliśmy pierwsze recenzje gry Rebellion.
 
Znane i obecnie niezależne studio po raz kolejny zdecydowało się powrócić do swojej serii skoncentrowanej na starciach z Zombie, które w tej chwili po raz czwarty powróciły i zmierzają w kierunku naszej grupy.
 
My po raz kolejny będziemy mogli wykorzystać dostępne, odmienne od siebie postacie, które będą odpierać nadciągające fale przeciwników, którzy mają ochotę na mózg i ciała naszych wojaków.
 
Armagedon wydaje się być nieunikniony, a przecież Zombie Hitler już od dawna płonie w piekle. Pokój i spokój nie nastały, a kolejne armie nieumarłych wciąż nieźle się trzymają....
 
Through the Darkest of Times od Paintbucket zaliczyło premierę
 
Pierwsze oceny Dead War zdecydowanie napawają optymizmem, ponieważ średnia na poziomie 76/100 oraz 62% poleceń (za opencritic) to rezultaty, dzięki którym można spokojnie zdecydować się na zakup, choć zapomnieć nie można o tym, że pojawia się zawsze ryzyko.
 
Pierwsze oceny Zombie Army 4: Dead War (za opencritic):
 
  • 90/100 - GameSkinny, GBAtemp,
  • 85/100 - GamingTrend, Critical Hit, DualShockers, PSX Brasil,
  • 80/100 - TheSixthAxis, Shacknews, Push Square, Wccftech, TechRaptor, GamingBolt, GameSpew, Gamers Heroes, Cultured Vultures,
  • 75/100 - God is a Geek, 
  • 70/100 - Metro GameCentral, GamesRadar+, VideoGamer, PlayStation Universe, Gameblog, Press Start, Hardcore Gamer, SomHráč.sk,
  • 60/100 - VGChartz,
  • 50/100 - We Got This Covered, Game Revolution.
 
 
[Komentarz] Twórcy wydaje się w dalszym ciągu kontynuują serwowanie niezłej zawartości, co potwierdza średnia ocen oraz poziom rekomendacji.  
 
Zombie Army 4: Dead War ukaże się jutro (tj. 4 lutego 2020 roku). Gra będzie posiadać polską wersję językową w postaci napisów.

Komentarze (0):
Reklama
Reklama