dodano: 2021-01-12 22:35:01

ZOTAC GAMING GeForce RTX 3060 w wersji białej prezentuję się ślicznie. Co firma pokazała poza AMP White Edition?

aktualności news ZOTAC GAMING GeForce RTX 3060 w wersji białej prezentuję
ZOTAC GAMING GeForce RTX 3060 w wersji białej prezentuję się ślicznie. Co firma pokazała poza AMP White Edition?
17°
0

ZOTAC GAMING GeForce RTX 3060 to nowa propozycja ZOTAC Technology, która zdecydowała się pokazać 3 modele - AMP White Edition, Twin Edge OC i Twin Edge.

Nvidia oraz zewnętrzni producenci kart graficznych zaprezentowali nowe modele wchodzące w skład serii RTX 3060, która ma zaoferować graczom bardzo dobrą wydajność przy atrakcyjnej cenie rozpoczynającej się od niecałych 330 dolarów amerykańskich.

Nowe modele zapewnią nam wsparcie nie tylko dla ray tracingu oraz DLSS 2.0, ale także do dodatkowych opcji jak NVIDIA Reflex oraz NVIDIA Broadcast.

Pierwszą i widoczną na głównej grafice nowością jest ZOTAC GAMING GeForce RTX 3060 AMP White Edition, czyi zupełnie nowy model stawiający na efektowną białą obudowę o długości wynoszącej jedynie 231,9 mm, mieszczącą wydajne i skuteczne chłodzenie IceStorm 2.0 z opcjami FREEZE Fan Stop i Active Fan Control.

W ramach sprzętu można liczyć na podwójny 90-milimetrowy i 11 łopatkowy radiator fin-stack wspierana przez 5. 6-milimetrowych rurek miedzianych oraz metalowy backplate. Nie zabrakło miejsca na podświetlanie logo LED-em.

Przeczytaj także: Ray tracing oraz wsparcie dla DLSS 2.0 zostały zaimplementowane w The Medium! Co gra na tym zyska?

ZOTAC GAMING GeForce RTX 3060 Twin Edge OC i Twin Edge, to kolejne dwa modele dysponujące jeszcze mniejszą długością - 224,1 mm z szerokim aluminiowym radiatorem fin-stack  z trzema rurkami o średnicy 6 mm. Do tego dochodzi podwójny 11-łopatkowy wentylator o średnicy 90 mm z wydajnością o 10% lepszą względem poprzedniej generacji.

Omawiane karty będziemy mogli obsłużyć także z poziomu najnowszego wydania aplikacji ZOTAC GAMING FireStorm Utility, za sprawą której możemy zarządzać chłodzeniem oraz monitoringiem działania podzespołu.

Modele ZOTAC GAMING GeForce RTX 3060 AMP White Edition, Twin Edge OC i Twin Edge będą dostępne w sprzedaży w drugiej połowie lutego 2021 roku w cenach rozpoczynających się od 329 dolarów (ok. 1230 złotych).

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama