dodano: 2019-01-15 12:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Zwiastun premierowy Ace Combat 7: Skies Unknown

Autor: nocarz
Zwiastun premierowy Ace Combat 7: Skies Unknown
0

Bandai Namco opublikowało zwiastun premierowy najnowszej odsłony Ace Combat 7: Skies Unknown.
 
Zapewne spostrzegliście, że już od pewnego czasu firma robi spore zamieszanie wokół premiery i tym razem mamy możliwość zobaczenia namiastkę tego co może nas spotkać podczas rozgrywki. Świetny i wypełniony po brzegi zwiastun obwieszcza światu jak świetna to może być gra. Twórcy nie tylko stawiają na akcję, szybką i dynamiczną ale przede wszystkim na opowiadaną historię pewnego konfliktu, w której udział będą brać niesamowici bohaterowie.
 
 
Materiał pokazuje także jakimi maszynami przyjdzie nam latać, a co istotne z jakimi przyjdzie nam walczyć. Powietrzne walki natomiast nie będą odbywać się tylko na czystym niebie ale także pomiędzy drapaczami chmur i w czasie burzy. Maszyny latające będą natomiast wyposażone w najnowocześniejszą broń od zwykły pocisków powietrze ziemia, powietrze powietrze, ale też w ładunki EMP o ogromnej sile mogącej zmiatać całe zastępy wrogich maszyn.
 
Nowością zdaje się być wyposażenie naszej postaci w tzw. wingsuit, który widzimy pod koniec zwiastuna. Tym niemniej świetnym pomysłem jest rozgrywka przy użyciu PlayStation VR, które sprawi, że walki powietrzne będą jeszcze bardziej realistyczne.
 
Ace Combat 7: Skies Unknown ukaże się już w tym tygodniu tj. 18 stycznia na konsole PlayStation 4 i Xbox One, 1 lutego na komputery osobiste.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama