dodano: 2020-05-02 06:00:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Zwiastun Przychylność losu, świetnie wprowadza Lobę do Apex Legends

Autor: AnoX
Zwiastun Przychylność losu, świetnie wprowadza Lobę do Apex Legends
22°
0

Apex Legends doczekało się nowego zwiastuna Dziedzictwo złodziejki, rozszerzającego Opowieści z Odludzia. Jak prezentuje się Loba i co ją motywuje?
 
Dziedzictwo złodziejki to nowy zwiastun sezonu 5. Przychylność losu, dzięki któremu będziemy się mogli nacieszyć kolejnymi atrakcjami w Apex Legends.
 
Respawn Entertainment ogłosiło co nowego czeka nas już od 12 maja, gdy na wszystkich platformach skupimy się na postaci Loby. Złodziejka nie miała łatwo w życiu, lecz chęć zemsty skłoniła ją do wskoczenia do Areny Apex.
 
Jej wielki nemesis - Revenant został zlokalizowany przez jej przyjaciela, dzięki któremu napędzona gniewem i chęcią zemsty, postara się wyeliminować mordercę swoich rodziców.
 
 
To właśnie za sprawą tej historii będziemy mogli zapoznać się z nowym trybem Zadań, delektując się okazję do odkrywania wielu tajemnic ze świata przedstawionego oraz jego przeszłości.
 
Ponadto pojawi się Liga Rankingowa Czwartej Serii, a start nowego sezonu odbędzie się w Królewskim Kanionie. Całość po raz kolejny będzie się skupiać na nagrodzeniu graczy za rywalizację i zainwestowany czas.
 
Dzisiaj wystartują zmagania w ramach Apex Legends Global Series Online Tournament, dzięki któremu zapoznamy się z dokonaniami graczy z między innymi TSM, Complexity, Team Liquid czy Rogue.
 
Apex Legends miało premierę 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: apex legends,
Komentarze (1):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80