dodano: 2021-03-09 00:20:01

Zwiastun Wonder Woman z Justice League Zacka Snydera prezentuje budzący strach obraz Steppenwolfa!

Autor: AnoX
Zwiastun Wonder Woman z Justice League Zacka Snydera prezentuje budzący strach obraz Steppenwolfa!
21°
0

Steppenwolf to ukryta gwiazda zwiastuna poświęconego Wonder Woman w wizji Justice League Zacka Snydera. Nowa wersja jest zdecydowanie bardziej mocniej budzi strach oraz szacunek.

Znany reżyser opublikował kolejny około minutowy zwiastun, skupiający się tym razem na postaci Wonder Woman, która w swoim materiale ma jednak konkurencję....

Zapoznaj się również z: Co nowego w ciągu tygodnia zagościło na Nintendo Switch? Aż 44 nowe debiuty na konsolce Wielkiego N!

Na najnowszym materiale wideo możemy zobaczyć fragment wielkiej walki pomiędzy grupką kształtującej się na Ligę wraz ze Steppenwolfem, który w nowym wydaniu prezentuję się o wiele mroczniej. Te świecące oczy doskonale uzupełniają obraz nowego/oryginalnego designu.

Konwencja jest nam już doskonale znana z materiałów o Batmanie, Supermanie, Aquamanie oraz Flashu. W sieci pojawił się ponoć spore fragmenty filmu, przez co warto uważać na to co się będzie pojawiać w m.in. komentarzach!

Przy tej okazji tradycyjnie Snyder zaprezentował plakat skupiony właśnie wokół tej bohaterki, która po udanym filmie Wonder Woman doczekał się kiepskiego Wonder Woman 1984.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera trafi do HBO GO już 18 marca 2021 roku.

 

 

 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama