Zbliża się Detective Case and Clown Bot in: the Express Killer

lubiegrac news Zbliża się Detective Case and Clown Bot in: the Express Killer
Zbliża się Detective Case and Clown Bot in: the Express KillerAgata Dudek | 16 października 2017, 14:00

Na początku przyszłego roku cieszyć będziemy się klasyczną, niezwykle kolorową, zabawną i zarazem klasyczną przygodówką, dziełem studia Nerd Monkeys, noszącą tytuł  Detective Case and Clown Bot in: the Express Killer.

Projekt jest klasyczną przygodówką point & click, sequelem Murder in the Hotel Lisbon, nie związanym bezpośrednio z poprzedniczką, ale skupiającą się na przygodach tych samych bohaterów, czyli detektywa Case, który uważany jest za najgorszego detektywa świata, surowego, niegrzecznego, zadającego kłopotliwe pytania, ale potrafiącego rozwiązać każdą, nawet najbardziej trudną sprawę oraz zabawnego Clown Bota, którego marzeniem jest zostać klaunem w cyrku, ale który panicznie boi się dzieci. 

Tym razem przenosimy się do pociągu ekspresowego z Lizbony do Porto, w którym każdego dnia od wtorku ktoś dokonuje  mordów na pasażerach. Ponownie więc policjant Garcia, niechętnie, ale zmuszony jest poprosić swego dawnego przyjaciela detektywa Case, by ten zajął się sprawą, rozwiązał zagadkę i schwytał mordercę. Razem z detektywem i jego pomocnikiem wsiadamy do pociągu, wędrujemy po nim, zadajemy mnóstwo niewygodnych, a czasem bezczelnych pytań, zbierany rzeczy pasażerów nazywając je wskazówkami, rozwiązujemy łamigłówki i pijemy i jemy za darmo w pociągowym bufecie.

Detective Case and Clown Bot in: the Express Killer gwarantuje przygodę pełną humoru, większą niż w Murder in the Hotel Lisbon liczbę postaci, spraw pełnych tajemnic. Nie zabraknie także zadań logicznych do wykonania, a rozgrywkę umili oryginalna ścieżka dźwiękowa i niezwykle barwna, pikselowa grafika retro, rodem z gier lat 80 i 90-tych ubiegłego stulecia. 

 Projekt zadebiutuje na platformie Steam na początku przyszłego roku na PC, Mac i Linux.

 Odwiedź stronę internetową

 Karta gry na Steam

Profil na Facebooku

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

1234567
Komentarze [1]:
avatar TOM3K
dodano: 2018-01-08 09:45:54

Nic z tego nie wiadomo. Mało chwytliwe jak dla mnie. Nic specjalnego.

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners