Przygodówka Inner World - The Last Wind Monk na oficjalnym zwiastunie

lubiegrac news Przygodówka Inner World - The Last Wind Monk na oficjalnym zwiastunie
Przygodówka Inner World - The Last Wind Monk na oficjalnym zwiastunieAgata Dudek | 17 maja 2017, 20:00

Jeszcze w tym roku miłośnicy klasycznych przygodówek, rysunkowej grafiki i humoru cieszyć się będą z kontynuacji przygód sympatycznych bohaterów Asposii.
 
Inner World - The Last Wind Monk, sequel ciepło przejętej przygodówki, o której wspominałam Wam już na stronie tutaj, zaprezentowany został na oficjalnym zwiastunie.
 
W grze, po raz kolejny przeniesiemy się do wspomnianej przeze mnie wyżej Asposii, w której od lat rządzi dynastia, która  w ukryciu napełnia świat światłem. Gdy ich poczynania zostają odkryte, grozi im niebezpieczeństwo. Czarny charakter, niejaki Emil, przedsiębiorca mówiący o mroku rozpościerającym się nad krainą oraz osoba, która prowadzi bardzo tajemnicze interesy, przekonuje mieszkańców krainy, że dynastia ma konszachty z ciemnymi mocami. Jedyną osobą, która może powstrzymać złego Emila jest następca tronu, Robert, który był skamieniały przez trzy lata. Natychmiast rusza zatem w poszukiwaniu legendarnego ostatniego mnicha wiatru. Towarzyszyć mu będą znajome już graczom osoby: gołąb Peck i buntowniczka Laura, w której Robert jest zakochany. Wszystko zmienia się, gdy spotykają się Tajemniczą Mamę Dolę, która zdaje się wiedzieć więcej na temat przeznaczenia Roberta, niż on sam. 
 
Inner World - The Last Wind Monk, jest drugą grą z serii, ale osoby nie grające w poprzednią część nie muszą się martwić. Można zagrać w sequel, nie znając pierwowzoru.
 
 
W grze czeka nas wiele humoru, możliwość swobodnego przemieszczania się między bohaterami. Twórcy zaoferowali też wielopoziomowy system wskazówek umożliwiający wszystkim ukończyć grę. 
 
Póki co nie znany oficjalnej daty premiery tej kolorowej przygodówki. Wiemy, że zadebiutuje w tym roku na platformach Windows. Jak się prezentuje, zobaczcie sami!
 
 
 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

123456
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners