2 sezon Peryferal nie powstanie! Amazon w wyniku strajków... anulował kolejną serię odcinków!

lubiegrac newsy filmowe 2 sezon Peryferal nie powstanie! Amazon w wyniku strajków... anulował kolejną serię odcinków!
2 sezon Peryferal nie powstanie! Amazon w wyniku strajków... anulował kolejną serię odcinków!Tamer Adas | 22 sierpnia 2023, 08:35

Amazon oficjalnie zdecydował, że 2 sezon Peryferal nie powstanie! Gigant w wyniku przeciągających się strajków zdecydował, że przesunięcie premiery drugiej serii dopiero w okolicach 2025 roku nie ma sensu, w związku z czym anulował pracę nad rozwojem projektu sci-fi w ogóle!

Peryferal 2 nie powstanie!

Fani Amazonowej adaptacji powieści Peryferal mogą poczuć się niezwykle zawiedzeni, ponieważ oryginalna propozycja Prime Video bez dwóch zdań zaoferował nie tylko ogólną jakość, ale także otwierał intrygującą i wiarygodną wizję, których dawno brakowało w świecie filmowo-serialowym. Ostatecznie niestety nie doczekamy się pełnoprawnej kontynuacji, która zagwarantowałaby rozwinięcie wielu wątków, które dopiero otwarto lub nie zakończono.

Zapoznaj się także z: Peryferal otrzyma 2 sezon! Amazon potwierdził kontynuację swojego hitu sci-fi

Amazon zabił swój hicior?

Produkcja z Chloe Grace Moretz na pokładzie spotkała się ze znakomitym przyjęciem potwierdzającym, że platforma należąca do zakupowego giganta może się pochwalić imponującym wręcz portfolio produkcji w klimacie science-fiction. Tym bardziej musi dziwić, że zdecydowano się na anulację serialu, który faktycznie bił konkurencję na wielu poziomach.

Przeczytaj też: Recenzja pierwszego sezonu Peryferal - Świetnej propozycji sci-fi na Amazon Prime Video

Czy to początek trendu?

Niestety nie znamy danych odnośnie popularności Peryferal 2, jednakże prowadzona była dość szeroka kampania promocyjna drugiego sezonu, zatem być może nie było pod tym względem najgorzej. Wiele jednak wskazuje an to, że za Amazonem mogą podążyć kolejne korporacje, które protesty potraktują jako świetną okazję do zakańczania poszczególnych serii, mogąc zrzucić winę na strajkujących. Widać, że po analizach finansowych obecnie toczyć się będą prace, które mają na celu minimalizację ryzyka oraz postawienie na kontynuowanie jedynie propozycji z największymi szansami na finansowy sukces.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://deadline.com/2023/08/the-peripheral-canceled-unrenewed-season-2-strikes-amazon-1235454772/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners