CI Games zaprezentowało 20 minut z rozgrywki The Lords of the Fallen

lubiegrac giełda CI Games zaprezentowało 20 minut z rozgrywki The Lords of the Fallen
CI Games zaprezentowało 20 minut z rozgrywki The Lords of the FallenTamer Adas | 28 lipca 2023, 10:10

W sieci wczoraj oficjalnie ukazał się spory, 20-minutowy zwiastun z rozgrywką z The Lords of the Fallen od HEXWORKS oraz CI Games! Gracze mają okazję zapoznać się z szeregiem autorskich pomysłów oraz rozwiązań, które mogą przełożyć się na świeżość oferowaną potencjalnie przez tego soulslike'a.

Studio HEXWORKS i całe CI Games S.A. opublikowały zupełnie nowy materiał wideo, stanowiący wycięte 20 minut z rozgrywki, poruszające różnorodne zagadnienia dotyczące rozgrywki, świata przedstawionego oraz możliwości oferowanych w ramach własnych pomysłów na mechaniki i ogół zabawy.

W trakcie sporej prezentacji gracze mają okazję ujrzeć, jak zmienił się świat przedstawiony oraz jaki wpływ na niego ma dalej upadły demoniczny bóg Adyr. W tych okolicznościach ujrzeć możemy między innymi, że porażka w Axiom nie oznacza całkowitego końca, gdyż starcie... możemy dalej z bossem toczyć w Umbral!

Przeczytaj również:

 

Nie zabrakło chwil poświęconych na zaprezentowanie trybu współpracy w akcji, podstawowych reguł oraz możliwości, jakie daje kooperacja w ramach nowego Lords of the Fallen. Dla wielu niezwykle interesująca będzie możliwość tworzenia własnych punków odpoczynku (punktu kontrolnego de facto).

Twórcy zdecydowali się postawić przed graczami także na sporą swobodę łączenia ze sobą różnorodnych umiejętności, ciosów oraz magii, dzięki czemu w zasadzie każdy będzie mógł dostosować postać do swoich preferencji oraz pomysłu na radzenie sobie z licznymi przeciwnikami.

Zespół Hexworks jest zachwycony, że wreszcie może podzielić się tak obszernym materiałem z rozgrywki, ujawniając wiele nowych szczegółów na temat tego mrocznego RPG akcji – powiedział Saul Gascon, Dyrektor Studia. – Z pasją wytyczyliśmy własną ścieżkę w tym stale zyskującym na popularności gatunku i z niecierpliwością oczekujemy reakcji graczy, którzy już w październiku staną oko w oko z unikalną i wymagającą mechaniką dwóch światów. -

 

RodzimeThe Lords of the Fallen ma się ukazać 13 października 2023 roku na komputery osobiste, PlayStation 5 oraz Xbox Series X i Xbox Series S.

Spółka CI Games S.A. notowana jest na parkietach Giełdzie Papierów Wartościowych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners