2115 z Bedoesem wystąpi na Winter Meet at Rift 2024

lubiegrac e-sport 2115 z Bedoesem wystąpi na Winter Meet at Rift 2024
2115 z Bedoesem wystąpi na Winter Meet at Rift 2024Tamer Adas | 10 grudnia 2023, 20:10

Ekipa 2115 z Bedoesem oficjalnie wystąpi na Winter Meet at Rift 2024, gdzie odbędzie się między innymi turniej Valoranta oraz szereg atrakcji związanych z tytułami produkowanymi i wydawanymi przez Riot Games.

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że ekipa 2115 pojawi się na kolejnym Winter Meet at Rift, w związku z czym w 2024 roku gracze mogą się spodziewać spotkania oraz rywalizacji zespołu Bedoesa (z Kuqe, Flexxy, Blachą i Whitem).

Zapoznaj się również z: Nadciąga czwarty Meet at Rift! Winter Edition odbędzie się na początku 2024 roku

Podczas wydarzenia odbędzie się turniej Valorant, gdzie wspominana ekipa stanie do rywalizacji i spróbuje powalczyć o wygraną. Na miejscu fani będą mogli ujrzeć szereg zaciętych starć oraz licznych atrakcji.

Nie zabraknie także bardziej klasycznych inicjatyw w ramach Meet at Rift, takich jak strefa free-to-play, konkursy, pokazy, spotkania z celebrytami oraz liczne niespodzianki, przygotowane specjalnie na tę okazję.

Czwarty Meet at Rift odbywać się będzie od 17 do 18 lutego 2024 roku w warszawskich halach EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners