Ostatni, 27. sezon ESL Mistrzostw Polski 2023 wystartuje za kilka dni, rozgrywając się już w CS-sie 2!

lubiegrac e-sport Ostatni, 27. sezon ESL Mistrzostw Polski 2023 wystartuje
Ostatni, 27. sezon ESL Mistrzostw Polski 2023 wystartuje za kilka dni, rozgrywając się już w CS-sie 2!Tamer Adas | 20 października 2023, 20:37

Ostatni, 27. sezon ESL Mistrzostw Polski 2023 wystartuje już dosłownie za kilka dni, co będzie sporym wydarzeniem, podobnie jak fakt, że po raz pierwszy będziemy mieli do czynienia z zawodami, które na najwyższym polskim poziomie będą się rozgrywać w Counter Strike'u 2.

Oficjalnie już 28 października rozpocznie się kolejny, 27. sezon zawodów ESL Mistrzostw Polski, który będzie zwieńczeniem dotychczasowej formuły oraz początkiem dla wielkich nowości, które czekają polską scenę CS-a. Zakończenie okaże się także świetną możliwością ujrzeć, jak po raz pierwszy najlepsi nasi rodacy rywalizują o miano najlepszych.

Przeczytaj też:

 

Już w przyszły weekend będziemy mogli ujrzeć rozpoczęcie się otwartych kwalifikacji, tydzień po których rozpocznie się faza zamknięta, za której sprawą możliwe będzie wyłonienie zespołów, które trafią do fazy zasadniczej zgodnie z podwójną drabinką eliminacji.

Półfinały będą mieć miejsce 25 listopada, natomiast dzień później odbędzie się Wielki finał rozgrywany w ramach formatu BO3. To właśnie w ten sposób wyłoniony zostanie nowy mistrz, który zgarnie nagrody z puli 50 tysięcy złotych oraz awansuje na prestiżowy turniej Intel Extreme Masters Katowice 2024.

To właśnie tę ścieżką, choć znaną jako ESL Pro Series Poland przeszła słynna Złota Piątka, czyli rodzimy skład organizacji Virtus.pro, który następnie zwyciężył majora ESL Major Series One Katowice 2014, zapisując krok po kroku piękną historię dla całej polskiej sceny.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners