Trzy nowe karty KFA2 GeForce RTX 40 zagoszczą na polskim rynku

lubiegrac newsy hardware Trzy nowe karty KFA2 GeForce RTX 40 zagoszczą na polskim rynku
Trzy nowe karty KFA2 GeForce RTX 40 zagoszczą na polskim rynkuTamer Adas | 27 września 2023, 07:15

Oficjalnie na polskim rynku debiutują trzy nowe karty KFA2 GeForce RTX 40, przygotowane z myślą o zapewnieniu nowego poziomu komfortu, świetnej wydajności oraz atrakcyjnych cen. Czego się można spodziewać po nowych modelach opartych o architekturę Ada Lovelace?

W Polsce oficjalnie goszczą nowe karty graficzne KFA2 reprezentujące najnowszą generację kary RTX 40 z segmentów 4070, 4060 oraz 4060 Ti, nastawione na zapewnienie nie tylko bardzo dobrego stosunku ceny do jakości, ale także i dodatkowego poziomu komfortu.

Przeczytaj również:

 

Nowe karty pozyskać będzie można w cenach rozpoczynających się od 1429 złotych, oferując coraz lepszą specyfikację kończącą się 5888 rdzeniami CUDA z aż 12 GB pamięci GDDR6X oraz możliwością pracy z taktowaniem na poziomie 2505 MHz. 

Zapomnieć nie sposób także o fakcie pełnego wsparcia dla technologii Nvidia DLSS w wersji 3.0 oraz o wyższym poziomie jakości, jaki dostarcza śledzenie promieni, zwiększające znacząco poziom realizmu prezentowanego oświetlenia oraz odbić.

Wszystkie modele mogą liczyć na wsparcie aplikacji Xtreme Tuner, z pomocą której nawet z użyciem smartfona będziemy się mogli zająć naszymi kartami czy podzespołami, mogąc uczynić to w naprawdę komfortowy sposób.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners