Sezon Konstruktów zmierza do Diablo IV z szeregiem nowości!

lubiegrac news Sezon Konstruktów zmierza do Diablo IV z szeregiem nowości!
Sezon Konstruktów zmierza do Diablo IV z szeregiem nowości!Tamer Adas | 17 stycznia 2024, 06:00

Sezon Konstruktów, czyli 3 sezon nadciąga wielkimi krokami do gry Diablo IV, dostarczając graczom możliwość zapoznania się z szeregiem nowości, które mają stanowić wyzwanie oraz wprowadzą nową linię fabularnych zadań. Czego fani mogą się spodziewać?

Activision Blizzard i Blizzard Entertainment zdecydowały się zapowiedzieć, że wielkimi krokami zbliża się premiera 3 sezonu gry Diablo 4. Debiut Sezonu Konstruktów ma nastąpić już 23 stycznia, dostarczając graczom możliwość delektowania się szeregiem nowości.

Tradycyjnie gracze mogą liczyć na zupełnie nowy wątek fabularny z zestawem własnych zadań oraz wprowadzanymi nowościami, które mają być związane z demonem Malphasem.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Rozgrywka wzbogaci się również zupełnie nowe Podziemia wraz ze Skarbcami z cennymi nagrodami, rywalizacją weekendową oraz regularnie implementowanymi piekielnymi wydarzeniami. Mechanicznie wprowadzone zostaną cenne poprawki dla sterowania WSAD-em.

W Kedżystanie przygotowywane są liczne niespodzianki, które fani poznają po części już niebawem, kiedy dojdzie do kolejnego spotkania przy ognisku, czyli regularnego dziennika deweloperskiego z omówieniem najważniejszych nowości.

Najnowsze Diablo 4 ukazało się latem minionego roku, 6 czerwca 2023 na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/diablo-4-season-3-has-been-revealed/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners