Wystartował 3 sezon w Call of Duty Modern Warfare 3 (2023) i Warzonach 2 oraz Mobile

lubiegrac news Wystartował 3 sezon w Call of Duty Modern Warfare 3 (2023) i Warzonach 2 oraz Mobile
Wystartował 3 sezon w Call of Duty Modern Warfare 3 (2023) i Warzonach 2 oraz MobileTamer Adas | 4 kwietnia 2024, 14:05

Oficjalnie wystartował 3 sezon w Call of Duty Modern Warfare 3 (2023) i Warzon 2 oraz Mobile, dzięki czemu gracze na wszystkich platformach mają okazję do zapoznania się z szeregiem nowości, dysgnowanych wizernkiem Makarova oraz... Snoop Doga!

Activision Blizzard zaprasza graczy do powrotu do swojej flagowej strzelanki, serwując fanom w ramach trzeciego sezonu, aż sześć map do rywalizacji 6 na 7, nowe zadania sezonowe w Zombie, niespodzianki w ramach Riftu czy mapę Resurgence w Warzonie 2.0. Fani ponownie będą mogli powrócić do Rebirth Island!

Konni, a wraz z nimi takze gracze ponownie zagoszczą na Rebith Island, gdzie nie zabraknie nowości oraz niespodzianek. W największym w historii zrzucie map nie zabrakło także darmowych czterech broni, dodatkowych części Aftermarket Parts czy rankingowej rywalizacji.

Zapoznaj się również z: Kolejny Ubisoft Forward odbędzie się w znanym terminie! Kiedy odbędzie się tegoroczna edycja?

W rozgrywce wieloosobowej, pojawi się nie tylko słynny Makarov, ale towarzyszyć mu będą Operatorzy premium Hush i Banshee, a także... znany raper Snoop Dog! Fani ponownie będą mogli bawić się w ramach Capture the Flag czy One in the Chamber, nie zapominając o trybach Minefield oraz Escort.

Nie zabrakło nowości także w ramach przepustki sezonowej, która dostarcza graczom okazję do zapoznania się z szeregiem nowości w sferze kosmetycznej.

3 sezon cod warzone i warzone mobile 

Wspomniane Call of Duty Modern Warfare 3 ukazało się 10 listopada 2023 roku na Xbox Series SXbox Series X, komputerach osobistych oraz PlayStation 5, a Call of Duty Warzone 2.0 zadebiutowało 16 listopada 2022 roku. Gra jest dostępna na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners