Zupełnie nowe trzy zwiastuny Starfield prezentując kilka opowieści w wykreowanym świecie

lubiegrac news Zupełnie nowe trzy zwiastuny Starfield prezentując kilka opowieści w wykreowanym świecie
Zupełnie nowe trzy zwiastuny Starfield prezentując kilka opowieści w wykreowanym świecieTamer Adas | 26 lipca 2023, 07:05

W sieci pojawił się trzy zupełnie nowe zwiastuny gry Starfield, w ramach której zapoznać się możemy z zupełnie nowymi opowieściami, które zdecydowano się osadzić w świecie przedstawionym. Autorzy powoli rozgrzewają atmosferę przed premierą swojego RPG-a!

Niezwykle po cichu studio Bethesda Game Studios zdecydowało się opublikować trzy nowe zwiastuny, stanowiące niejako animowane opowieści, które rozgrywają się w świecie Starfield. Dla graczy to okazja do zapoznania się z klimatem nadchodzącej gry.

Poprzez zupełnie nowe materiały gracze mają okazję zapoznać się z czwórką postaci, które Bethesda Softworks wykorzystuje nie tylko do zarysowania charakterów, które być może w trakcie swojej podróży poznamy, ale także poczuć możemy skalę świata przedstawionego.

Dotychczasowe materiały wideo prezentują różne miejsca w świecie przedstawionym, ukazuje wyjątkowy klimat każdej z planet i przestrzeni. Nie zabrakło także ładnego wyeksponowania, jakich ról potencjalnie możemy się podjąć w grze.

Zapoznaj się też z: Premiera Baldur's Gate 3 już za kilka dni, Starfield za nieco ponad miesiąc, a co dalej? Oto najbardziej obiecujące RPG-i na horyzoncie

 

W nietypowy sposób gracze mogą przygotować się do zbliżającej się wielkimi krokami premiery produkcji, która 6 września ma się otworzyć wraz z gigantyczną, kosmiczną przestrzenią oraz wielką dawką swobody, z której gracze mają mieć okazję skorzystać.

Poprzez krótkie animacje będziemy mieli okazję do zapoznania się z kilkoma niepowiązanymi wątkami, które być może w trakcie realizacji zadań będziemy mogli odkrywać. Widać, że w ramach RPG-a nie zabraknie licznych i wpływowych frakcji oraz osób, stojącymi na naszej drodze.

Wyczekiwany Starfield ma zadebiutować 6 września 2023 roku na Xbox Series S i Xbox Series X oraz komputerach osobistych. Gra od dnia premiery będzie dostępna w abonamencie Xbox Game Pass bez dodatkowych opłat.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners