4. aktualizacja Age of War jest już dostępna w Conan Exiles! Co tym razem wprowadzono?

lubiegrac news 4. aktualizacja Age of War jest już dostępna w Conan Exiles! Co tym razem wprowadzono?
4. aktualizacja Age of War jest już dostępna w Conan Exiles! Co tym razem wprowadzono?Tamer Adas | 2 kwietnia 2024, 23:55

Oficjalnie 4. aktualizacja Age of War trafiła do Conan Exiles, dzięki czemu gracze mają okazję do zapoznania się z szeregiem nowości, odświeżonym systemem Fatality oraz pakietem poprawek i ulepszeń dla poszczególnych aspektów rozgrywki. Czego się możemy spodziewać obecnie na serwerach?

Nadeszła chwila, gdy FunCom wypuścił kolejną, czwartą aktualizację z cyklu Age of War do gry Conan Exiles, w ramach której gracze mogą liczyć na szeroki zakres nowości oraz zmian w zabawie oraz jej istotnymi mechanikami i systemami. Za darmo fani mogą liczyć nie tylko na rozwinięcie zawartości w ramach IV Rozdziału.

Produkcja doczekała się startu wydarzenia Święte Łowcy, poprzez które Władca Bestii Jhebbal Sag sprawia, że zaimplementowany został system Oczyszczeń oraz zestaw nowych wyzwań, które będzimy jak i potwory zgładzać poprzez między innymi nowe ciosy Fatality!

Przeczytaj również: Czym jest VRR? To kolejna nowinka przy nowej zyskująca na znaczeniu przy okazji nowej generacji konsol!

Autorzy dalej rozwijając swój system epok, które mają oferować jeszcze atrakcyjniejsze i bardziej rozbudowane doznania, związane nie tylko z walką z licznymi potworami oraz przerażającymi przeciwnikami, dysponującymi wielkimi mocami.

Nie zabrakło także odświeżenia Karnetu Bojowego z zupełnie nowymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak pakiet Mrocznego Lochu z gargulcami, kolejne emotki czy kosmetyczne skórki dla broni oraz elementów wyposażenia.

Popularne MMORPG Conan: Exiles ukazało się na początku 8 maja 2018 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners