4 nagrody dla Bloober Team, Broken Ranks i WoW Dragonflight z aktualizacjami, a wystartował Samsung z nową promocją... - Krótkie Info

lubiegrac news 4 nagrody dla Bloober Team, Broken Ranks i WoW Dragonflight
4 nagrody dla Bloober Team, Broken Ranks i WoW Dragonflight z aktualizacjami, a wystartował Samsung z nową promocją... - Krótkie InfoTamer Adas | 5 kwietnia 2023, 10:20

4 nagrody dla Bloober Team, Broken Ranks i WoW Dragonflight z aktualizacjami, a wystartował Samsung z nową promocją... Więcej w Krótkie Info!

Polskie Bloober Team zostało docenione przez jury konkursu NYX Awards nie tylko w trzech kategoriach związanych z zajawkami, zwiastunem czy Key Artem, ale także studio otrzymało nagrodę Best Developer podczas wydarzenia!

To dla nas ważne, że zostaliśmy docenieni jako deweloperzy, że nasze innowacyjne podejście do tworzenia gier spotyka się z uznaniem międzynarodowej branży. To świadczy o tym, że idziemy w dobrym kierunku, aby zostać światowym liderem horroru. – komentuje Piotr Babieno, Prezes Bloober Team.

 

Nasi rodacy z zespołu Whitemoon Games ogłosili kolejną aktualizację do Broken Ranks, dzięki której endgame doczekał się nowej miejscówki oraz przebudzenia się Sidraga...

Więcej informacji

 

Samsung wystartował z nową promocją, dzięki której uzyskać można zwrot do 130 złotych za monitor z matrycą powyżej 24 cali.

Strona promocji

 

Zapoznaj się również z: Gry w świecie Wiedźmińskim przybiorą na sile w przyszłych latach. Jak jednak ukształtowało się to grono dotychczas?

 

Polskie Contraband Police okazuje się sukcesem Crazy Rocks i PlayWay, które od 8 marca sprzedało się w liczbie przeszło 250 kopii na całym świecie!

W 2017 roku firma stała na skraju bankructwa. By móc dalej robić gry niezależne, udaliśmy się do PlayWay, gdzie wspólnie z inwestorem wybraliśmy temat naszej przyszłej produkcji - wspomina Stanisław Gromadowski, założyciel studia Crazy Rocks. - Z początku miał być to prosty symulator szukania kontrabandy na granicy, a na wykonanie prac przewidzieliśmy rok. - 

 

Summon Quest doczekało się startu obecności w Apple Arcade, gdzie od 21 kwietnia gracze będą się mogli zapoznać z ładnym tytułem Topia Studios oraz Team17.

 

Lost Ark doczeka się wprowadzenia za tydzień, 12 kwietnia nowej aktualizacji z pojedynkiem z Hanumatan Solar Guardianem, na końcu przygotowywanego rajdu z szeregiem wyzwań i niespodzianek.

 

Paperman Adventure Delivered to zupełnie nowa, niemiecka gra studia Mindscape, które jeszcze w tym roku zaoferuje swoją ładną grę zręcznościową.

 

Przeczytaj też:

 

Oficjalnie zapowiedziano Cricket 24, czyli kolejną odsłonę growego krykieta, który będzie można sprawdzić za sprawą Big Ant Studios i Naconu.

 

World of WarCraft Dragonflight doczekało się nowej aktualizacji wraz z Żarem Nelthariona, wraz z którą dodawany jest nowy obszar, ścieżka sławy oraz aktualizacje dla gry samodzielnej oraz gildii.

 

Team17 i PlaySide Studios ogłosiły, że Age of Darkness: Final Stand doczekało się kolejnej sporej aktualizacji z nowymi przygodami i dwuczęściową kampanią fabularną.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners