5 sezon Let It Go trafi za kilka dni do Disney Speedstorm! Co gameloft wprowadzić tym razem?

lubiegrac news 5 sezon Let It Go trafi za kilka dni do Disney Speedstorm! Co gameloft wprowadzić tym razem?
5 sezon Let It Go trafi za kilka dni do Disney Speedstorm! Co gameloft wprowadzić tym razem?Tamer Adas | 19 listopada 2023, 20:05

Poznaliśmy datę udostępnienia 5 sezonu do gry Disney Speedstorm. W końcówce listopada gracze będą mogli zapoznać się za sprawą Let It Go z szeregiem nowości oraz atrakcji, inspirowanych między innymi animacją Frozen.

Kilka dni temu Gameloft oficjalnie zapowiedział, że od 30 listopada 2023 roku gracze mogą się spodziewać startu piątego sezonu serialu Disney Speedstorm, który ma zagościć wraz z mroźnymi nowościami. Tym razem autorzy zdecydowali się oprzeć na animacji Frozen od Disney'a z najważniejszymi postaciami oraz stylistyką dla nowej trasy.

W ten sposób pokierować można Olafem, Elsą, Kristoffem, Anną czy Hansem, mogąc rywalizować na torze Arendelle, gdzie nie zabraknie wyjątkowych okoliczności oraz okazji do wykorzystania w wyścigach.

Zapoznaj się również z:

 

W ramach tychże nowości liczyć możemy na dodatkowe postacie, a wraz z nimi uzyskujemy również zupełnie nowe, wyjątkowe umiejętności, które mogą znacząco zmienić bieg rywalizacji.

To zapewne ostatnia tak duża dawka nowości przed premierą innej gry na licencji amerykańskiego giganta Disney Dream Valley, która ma ukazać się na początku grudnia. Z pewnością deweloperzy skupią się na tym tytule, aby zagwarantować sobie oczekiwany sukces...

Gra Disney Speedstorm trafiła na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5 we Wczesnym Dostępie wczoraj, 18 kwietnia 2023 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners