Oto przeszło 6 minut rozgrywki z Assassin's Creed Valhalla Świt Ragnaroku!

lubiegrac news Oto przeszło 6 minut rozgrywki z Assassin's Creed Valhalla Świt Ragnaroku!
Oto przeszło 6 minut rozgrywki z Assassin's Creed Valhalla Świt Ragnaroku!Tamer Adas | 11 lutego 2022, 06:00

Już 10. marca zadebiutuje dodatek Assassin's Creed Valhalla Świt Ragnaroku, który doczekał się wczoraj wieczorem udostępnienia 6-minutowego zwiastuna, przeglądowo analizującego najważniejsze aspekty rozwinięcia.

Świt Ragnaroku połączy losy Eivora i Odyna!

Francuski Ubisoft zdecydowała się oficjalnie zaprezentować graczom nowe rozwinięcie, nie tylko pod względem mechanik, ale także ukazując fabularne aspekty. Te co prawda koncentrują się na walce Odyna o syna Baldura oraz boje z Surturem i Przeznaczeniem, niemniej historia włączy do działania również Eivora.

Twórcy zapewniają, że pomimo boskiego klimatu i tak zachowany zostanie mocno ludzki aspekt, to będzie wielka walka ojca o dobro swojego syna.

Zapoznaj się także z: Majowa data premiery Salt and Sacrifice zwiastuje nadciągającą porcję soli i śmierci!

Duże nowości w rozgrywce?

Rozwinięcie ma zaoferować graczom nie tylko nowe, mityczne krainy, ale także możliwość wsiąknięcia w wielki, pojedynek z dwoma frakcji. Nasz nowy sprzęt umożliwi nam wykorzystanie zalet obu oraz zaatakowanie ich własną bronią, w dodatku możemy je przenieść także do świata Eivora!

Rozszerzenie Świt Ragnaroku ukaże się już niebawem, 10 marca 2022 roku w cenie 159,99 złotych dla posiadaczy podstawowej wersji gry.

Assassin's Creed Valhalla zadebiutował 10 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series SXbox Series X oraz Google Stadia. Gra dostępna jest w abonamencie Ubisoft+. Produkcja zadomowiła się również 12 listopada 2020 roku (w Polsce 19 listopada 2020 roku) na PlayStation 5.

6 minut z dodatku Assassin's Creed Valhalla Świt Ragnaroku

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners