6 nowych, mocnych gier trafiło do Zimowej wyprzedaży PS Store 2023! Jakie produkcje możemy pozyskać z niezłym rabatem?

lubiegrac news 6 nowych, mocnych gier trafiło do Zimowej wyprzedaży PS
6 nowych, mocnych gier trafiło do Zimowej wyprzedaży PS Store 2023! Jakie produkcje możemy pozyskać z niezłym rabatem?Kamil Adas | 7 stycznia 2023, 06:00

Już dzisiaj wieczorem Zimowa wyprzedaż nie będzie już dostępna dla graczy na platformie PlayStation Store, lecz Sony w ostatniej chwili wprowadza kilka ciekawych hitów do kończącej się promocji. Co ciekawego doszło do oferty?

Nowe gry taniej w PlayStation Store!

Zimowa wyprzedaż dostępna dla graczy posiadających konsole PlayStation już dzisiaj zakończy swój byt, jednakże Sony zaskakuje i wprowadza na ostatnie chwile trwania promocji kolejne ciekawe hity, które pozyskać możemy w bardzo rozsądnych cenach.

Ofertę rozszerzono o sporą ilość tytułów, lecz pamiętajmy, że prócz pełnych wersji gier, gracze znajdą również wiele dodatków oraz rozszerzeń, które także zostały objęte rabatami. Co więcej, zaoszczędzić na wyprzedaży możemy nawet do -75%, także warto sprawdzić wyprzedaż PS Store, przed jej końcem bytu.

Najnowsze hity przecenione na Zimowej wyprzedaży PS Store 2023

Do kiedy potrwa Zimowa wyprzedaż na PS Store 2023?

Najnowsza promocja Zimowej wyprzedaży PS Store 2023 zakończy się 19 stycznia 2023 roku o godzinie 00:59 czasu polskiego.

Strona promocji

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners