7LEVELS zajmie się wydanie gry słowackiego studia Inlogic Software!

lubiegrac news 7LEVELS zajmie się wydanie gry słowackiego studia Inlogic Software!
7LEVELS zajmie się wydanie gry słowackiego studia Inlogic Software!Tamer Adas | 2 lutego 2020, 16:45

Polska spółka 7LEVELS podpisała umowę ze słowackim studiem Inlogic Software.Rodzima firma wyda Solitaire TriPeaks Rose Garden: love flowers 2020 na Nintendo Switch.
 
Rodzimy producent oraz wydawca gier na Nintendo Switch, firma 7LEVELS ogłosiła, że podpisała umowę ze słowackim studiem Inlogic Software, w ramach której na Nintendo Switch pojawi się gra karciana Solitaire TriPeaks Rose Garden: love flowers 2020
 
 
Produkcja stanowi wariację na temat klasycznego pasjansa powiązanego z rysowanym stylem wizualnym bazującym na ogrodzie różanym. Ręczne wykonanie nadaje całości uroku oraz relaksującego klimatu.
 
Wersja premium portu sprawi, że na Nintendo eShop zagości wyjątkowe wydanie oferujące graczom starannie wykonany port z wykorzystaniem specyfiki konsolki Wielkiego N.
 
To pierwsza zagraniczna pozycja w portfolio wydawniczym, dzięki czemu spółka będzie mogła sobie wyrobić jeszcze lepszą reputację w regionie. Ta w ostatnim czasie rosła za sprawą Castle of Heart i Jet Kave Adventure.
 
To kolejny krok spółki w celu rozwinięcia swojej działalności wydawniczej, której wcześniejszymi zapowiedziami były i są w 2020 roku polskie Afterburn oraz Inbento, Incuvo: Easy Game Builder, Crowdy Farm oraz Crowdy Farm Puzzle.
 
Spółka chce wykorzystać zapotrzebowanie na podobnego typu gry, jednocześnie wspierając zewnętrze studia zajmujące się produkcją tytułów między innymi na urządzenia mobilne.
 
Polska w ostatnim czasie nieco specjalizuje się w portowaniu gier na Nintendo Switch, co bez wątpienia jest procesem wartym docenienia. To przykład jak przedsiębiorcze są nasze ekipy i jak potrafią błyskawicznie wykorzystywać sytuacje pojawiające się na rynku.
 
- Widzimy, że na Nintendo Switch jest zapotrzebowanie na tego typu gry. Spośród wszystkich dotychczasowych produkcji dostępnych na rynku ten tytuł wyróżnia się grywalnością oraz naprawdę ładną grafiką. Współpraca z podmiotem zagranicznym otwiera przed nami nowe możliwości i stanowi duży krok dla naszej spółki. – opowiada Krzysztof Król, prezes krakowskiej spółki.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners