A oto i pisarka oraz jej historia zawarta w nadchodzącym Layers of Fear (2023)!

lubiegrac giełda A oto i pisarka oraz jej historia zawarta w nadchodzącym Layers of Fear (2023)!
A oto i pisarka oraz jej historia zawarta w nadchodzącym Layers of Fear (2023)!Tamer Adas | 11 czerwca 2023, 10:15

Zupełnie nowy, przerażający zwiastun Layers of Fear (2023) z konferencji Future Games Show Summer Showcase 2023 skupił się na tajemniczej postaci pisarki.

Podczas wczorajszego Future Games Show Summer Showcase 2023 gracze mieli okazję przyjrzeć się najnowszemu zwiastunowi fabularnego odświeżonego pakietu Layers of Fear, które ma zagwarantować graczom dwie dodatkowe opowieści, mające zamknąć całą historię ładną klamrą.

Najnowszy materiał skupia się na pisarce, która gości w nieznanej latarni morskiej, gdzie rzeczywistość, strach oraz mrok zaczynają łączyć się w istny koszmar! Jeden z dwóch dodatkowych rozdziałów przebija teraźniejszość oraz przeszłość w efektowny sposób, charakterystyczny dla studia.

Gracze ponownie mogą liczyć na mocne akcenty artystyczne, nadające marce wyjątkowości w sekcji psychologicznych horrorów. Zgodnie z obietnicami autorów przygotowywane są nowe sztuczki mające podnieść poziom strachu oraz sprawić, że spójność wzniesie się na jeszcze wyższy poziom.

Zapoznaj się również z: Gier nie ma zbyt wiele, co zatem możemy zakupić, aby rozszerzyć czy polepszyć swoje doznania podczas grania?

Oficjalna data premiery Layers of Fear jest tuż za rogiem. Na pewno nikogo nie zdziwi fakt, że wszyscy członkowie zespołów w Blobber Team i Anshar Studios od dawna wyczekiwali tego momentu. W dniu premiery zamknie się pewien ważny rozdział w historii studia, dlatego zależy nam na tym, by wysłuchać opinii społeczności Layers of Fear. Mamy nadzieję, że zarówno fani serii, jak i nowi gracze będą czerpać przyjemność z atmosfery, którą stworzyliśmy, oraz porywającej fabuły. Życzymy wam świetnej zabawy – co najmniej tak dobrej jak ta, którą mieliśmy podczas tworzenia gry! - zdradził Piotr Babiueno, prezes Bloober Team S.A.

Polskie Layers of Fear (2023) ukaże się 15 czerwca 2023 roku na wszystkich głównych platformach. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste oraz PlayStation 5.

Bloober Team S.A. obecne jest na parkietach NewConnect. Firma planuje pojawić się na Giełdzie Papierów Wartościowych w drugiej połowie 2023 r.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners