A Vampyre Story 2: A Bat's Tale, jest szansa na powstanie kontynuacji przygodówki?

lubiegrac news A Vampyre Story 2: A Bat's Tale, jest szansa na powstanie kontynuacji przygodówki?
A Vampyre Story 2: A Bat's Tale, jest szansa na powstanie kontynuacji przygodówki?Agata Dudek | 23 kwietnia 2022, 23:00

A Vampyre Story 2: A Bat's Tale, kontynuacja klasycznej przygodówki, która została anulowana, może wrócić do żywych. Są na to szanse i pewne potwierdzenie. Jaki nowe wieści pojawiły się w tej sprawie? 

A Vampyre Story 2: A Bat's Tale, gra, której premiery niestety się nie doczekaliśmy, być może nie jest stracona. Twórca zamierza powrócić do swojego projektu. 

Zapoznaj się także z: Paradox Interactive chce tworzyć jeszcze więcej gier opartych na marce Vampire: The Masquarade

A Vampyre Story 2: A Bat's Tale to przygodówka, będącą kontynuacją A Vampyre Story, która miała powstać, a jednak się jej nie doczekaliśmy, bowiem po wielu próbach startu z grą, w związku z problemami finansowymi, z jakimi borykał się twórca gry, Bill Tiller, projekt został porzucony, a nawet anulowany.

Mimo tego twórca ostatecznie nie zwątpił w powstanie sequela opowieści. W roku 2013 autor grafik do takich gier jak The Dig, The Curse of Monkey Island, Full Throttle, czy seria Indiana Jones próbował, niestety bez powodzenie sfinansować A Vampyre Story 2: A Bat's Tale w kampanii na Kickstarterze. Dwa lata temu wrócił do tworzenia gry, ale tym razem na drodze stanęła pandemia koronawirusa.

Ale niedawno, bo 5 kwietna na swoim profilu w mediach społecznościowych, a dosłowni na Instagramie, pod jednym ze zdjęć, ogłosił, że wraca do prac nad grą, a dokładnie nad wersją demonstracyjną do A Vampyre Story 2: A Bat's Tale. Jednocześnie twórca wspomniał, że niebawem pojawi się więcej informacji na ten temat. Co z tego wyniknie, zapewne przekonamy się niebawem. 

Przeczytaj również: Przygodówki anulowane #1 - The Devil's Men i A Vampyre Story 2

A Vampyre Story 2: A Bat's Tale to gra tworzona przez studio Autumn Moon Entertainment, będąca kontynuacją przygód Mony, śpiewaczki operowej, która została przemieniona w wampira przez zakochanego w niej hrabiego. W drugiej odsłonie przejmujemy jednak kontrolę nad jej wiernym przyjacielem, nietoperzem Froderickim, który postara się uwolnić swoją przyjaciółkę, Mone de Laffite, więzioną w tajnym laboratorium Doktora Riga Mortusa. Miejsce to znajduje się w Draxsylvanii.

O dacie premiery gry na razi nie można mówić, gdyż tytuł, jego powstanie na razi ostateczni nie zostało potwierdzone. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez William Thomas Tiller IV (@billttiller)

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners