Abbey Games zapowiedziało Reus 2! Marka doczeka się kontynuacji po 10 latach!

lubiegrac news Abbey Games zapowiedziało Reus 2! Marka doczeka się kontynuacji po 10 latach!
Abbey Games zapowiedziało Reus 2! Marka doczeka się kontynuacji po 10 latach!Tamer Adas | 11 maja 2023, 23:45

Cenione niezależne studio Abbey Games i wydawca Firesquid Games zapowiedziały Reus 2! Kontynuacja hity sprzed 10 lata była największą ujawnioną niespodzianką podczas wydarzenia Tacticon 2023, które właśnie odbywa się za pośrednictwem platformy Steam.

Już kilka dni temu przy okazji zapowiedzi wspomnianego, tegorocznego Tacticonu informowaliśmy Was, że studio Abbey Games podczas tej imprezy zdecyduje się zdradzić, nad jakim tytułem obecnie pracuje. Jak się okazuje, wybór był bezpieczny, gdyż po 10 latach zespół zdecydował się powrócić do swojej marki Reus.

Druga odsłona bestsellera, który rozszedł się w milionie kopii, ma zaoferować graczom jeszcze więcej możliwości kontrolowania gigantów oraz boskich mocy, tworząc własne wyjątkowe planety oraz sposób życia w ich ramach.

Zapoznaj się także z:

 

Po ponad dekadzie zespół ma szansę zaoferować nową odsłonę z większym dystansem do marki, innym spojrzeniem na pierwszą część oraz po doświadczeniach z innymi tytułami takimi jak Godhood. To wszystko może spowodować, że zbudowanie cyfrowej cywilizacji może zapewnić jeszcze więcej satysfakcji.

Po raz kolejny gracze mogą liczyć na rysunkową oprawę graficzną, która prezentuje się jeszcze lepiej, potrafi zaoferować znacznie więcej detali oraz prezentuje się naprawdę słodko, dzięki czemu zarówno mali jak i duzi fani strategicznych doznań będą mogli delektować się wyjątkowością wykreowanej rzeczywistości.

Na tę chwilę Reus 2 nie doczekało się ogłoszenia daty premiery. Gra zmierza na komputery osobiste.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners