Poznaliśmy cenę karty Acer Predator BiFrost Intel Arc A770 OC, która wkrótce zadebiutuje na rynku!

lubiegrac newsy hardware Poznaliśmy cenę karty Acer Predator BiFrost Intel Arc
Poznaliśmy cenę karty Acer Predator BiFrost Intel Arc A770 OC, która wkrótce zadebiutuje na rynku!Tamer Adas | 21 grudnia 2022, 06:00

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że już wkrótce karta Acer Predator BiFrost Intel Arc A770 OC, zaliczy polską premierę, zapewniając graczom okazję do zapoznania się z debiutem słynnej marki dla graczy w segmencie graficznym. Co potrafi oraz jaka będzie cena nowego modelu?

Acer Predator BiFrost Intel Arc A770 OC - opis karty graficznej

Pierwsza karta pod szyldem Predatora oficjalnie niebawem zadebiutuje na polskim rynku, opierając się o autorski system chłodzenia składający się z wentylatorów 3D AeroBlade 5. generacji oraz osiowego modelu FrostBlade 2.0. Z ich pomocą, możliwe będzie zapewnienie odpowiedniego poziomu wydajności, skuteczności chłodzenia i wyrazistej prezencji.

Przeczytaj też: Jaki dobrać dysk do PlayStation 5? Hikvision zaprezentowało kilka swoich kompatybilnych modeli

Bazując na rozwiązaniach intela najnowszy model doczekał się wsparcia funkcji Intel Xe Matrix Extensions (XMX) AI z obsługą akceleracji 3D oraz API DirectX 12 Ultimate, tworzą doskonałą całość z mikroarchitekturą Xe HPG i DirectX Raytracing.

Nie mogło zabraknąć także wsparcia dla autorskiego XeSS, wspieranego sztuczną inteligencją systemu uzyskiwania lepszej jakości, szczegółowości oraz wyższej liczby klatek na sekundę. Wykorzystanie tego rozwiązania z 16 GB pamięci VRAM GDDR6 przy TDP 250 W oraz możliwości OC taktowania zegara do 2400 MHz.

Autorzy zadbali także o współgranie z sinikiem Intel Deep Link oraz możliwościami Intel XMXM AI, przekładającymi się na wykorzystanie między innymi multimedialnych kodeków AV1 nowej generacji, poprawiając komfort pracy dla artystów.

Najnowszy model doczekał się pojedynczego wyjścia HDMI oraz trzech Displey Port, w ramach kompaktowej obudowy (267 na 117,75 mm) zajmującej jedynie dwa sloty.

Cena i data premiery Acer Predator BiFrost Intel Arc A770 OC

Karta Acer Predator BiFrost Intel Arc A770 OC powinna zagościć niebawem na rynku w cenie wynoszącej mniej więcej 2260 złotych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners