Acer zapowiedział, że laptop Predator Triton Neo 16 z procesorami Intel Core Ultra zadebiutuje za kilka miesięcy!

lubiegrac newsy hardware Acer zapowiedział, że laptop Predator Triton Neo 16 z
Acer zapowiedział, że laptop Predator Triton Neo 16 z procesorami Intel Core Ultra zadebiutuje za kilka miesięcy!Tamer Adas | 17 grudnia 2023, 23:55

Acer oficjalnie zapowiedział, że w przyszłym roku dojdzie do debiutu nowych laptopów Predator Triton Neo 16, które z procesorami Intel Core Ultra wniosą elegancję, komfort oraz wydajność na nowy poziom! Czego się można spodziewać po przygotowywanym modelu?

Kolejny producent zdecydował się potwierdzić, że w 2024 roku fani mogą się spodziewać nowych urządzeń, które będą wyposażone w procesory Intel z serii Core Ultra. To właśnie te urządzenia posłużą się nowymi jednostkami wspieranymi poprzez funkcje sztucznej inteligencji.

Zapoznaj się także z:

 

Jednostki doczekają się również kart z rodziny Nvidia GeForce RTX 40, które zaoferują odpowiednią jakość oraz szansę na korzystanie 16-calowej matrycy 3,2K z odświeżaniem 165 Hz w proporcjach 16:10. Oferowana przez producenta matryca obsługuje 100% gamę kolorów DCI-P3, natomiast wspomniane jednostki graficzne zaoferuję takie funkcjonalności jak NVIDIA Advanced Optimus i G-SYNC.

Twórcy treści mogą liczyć na system Acer Purified Voice w wersji 2.0, który poprzez sztuczną inteligencję będzie zmniejszał szumy oraz sprawi, że trzeci mikrofon 3D dostarczy oczekiwaną jakość, bez wyłapywania niechcianych odgłosów w tyle.

Na pokładzie znalazły się także 5. generacji wentylatory AeroBlade 3D, które wyciągać będą nadmiar ciepła z szeregu wektorowych rurek cieplnych oraz radiatora. Z ich pomocą możliwe było przygotowanie aż czterech trybów działania aplikacji Predator Sense 5.0.

Premiera omawianych Tritonów Neo 16 zaplanowana została na marzec 2024 roku w cenach rozpoczynających się od 1799 euro.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners