Acer Predator XN253QX, czyli monitor z 240 Hz i czasem reakcji 0,4 ms

lubiegrac news Acer Predator XN253QX, czyli monitor z 240 Hz i czasem reakcji 0,4 ms
Acer Predator XN253QX, czyli monitor z 240 Hz i czasem reakcji 0,4 msTamer Adas | 17 sierpnia 2019, 06:05

Acer Predator XN253QX to zupełnie nowa monitorowa propozycja od Acera, który stawia tym razem na mocne gamingowe podejście z odświeżaniem 240 Hz.
 
XN253QX stworzony został z myślą o najbardziej zaangażowanych graczach poszukujących urządzenia z najlepszymi możliwymi parametrami. W związku z czym liczyć możemy na odświeżanie na poziomie 240 Hz, czasem reakcji 0,4 ms oraz technologiami NVIDIA G-Sync i Fast Liquid Crystal.
 
Lekko niezadowalająca dla niektórych osób może być rozdzielczość Full HD (1920x1080), co może się negatywnie rzucić w oczy niektórym graczom. Wynagrodzić to sobie można funkcją GameView OSD zapewniającą dynamiczne dostosowywanie oświetlenia oraz regulację czerni i cieni.
 
 
Producent zdecydował się postawić na konstrukcję ZeroFrame łączącą ze sobą styl, efekty wygląd oraz możliwość stworzenia wielomonitorowych konstrukcji. Zastosowane rozwiązania Acer ErgoStand umożliwiają nam kilka możliwości regulacji ustawienia wraz z możliwością mocowania w oparciu o system VESA.
 
Zapomnieć nie sposób także o Acer VisionCare, czyli o kilku systemach umożliwiających nam wygodniejsze oraz bardziej satysfakcjonujące doświadczenia z grami za sprawą Flickerless, BlueLightShield, ComfyView. To z niskim przyciemnieniem umożliwi naszemu wzrokowi długotrwałe i nie męczące sesje.
 
Acer Predator XN253QX zadebiutuje na rynku we wrześniu 2019 roku w cenie 2199 złotych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: Acer, ogłoszenie,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners