Nadciąga Acer SpatialLabs View Pro 27, jeszcze lepszy monitor 3D dla profesjonalistów!

lubiegrac newsy hardware Nadciąga Acer SpatialLabs View Pro 27, jeszcze lepszy monitor 3D dla profesjonalistów!
Nadciąga Acer SpatialLabs View Pro 27, jeszcze lepszy monitor 3D dla profesjonalistów!Tamer Adas | 13 października 2023, 07:15

Oficjalnie na rynek kolejny monitor dla profesjonalistów: Acer SpatialLabs View Pro 27, nowe urządzenie rozwijające technologię 3D, która renderuje obraz stereo w czasie rzeczywistym, który doczekał się szeregu cennych poprawek do poszczególnych aspektów działania niezwykłego urządzenia.

Acer SpatialLabs View Pro 27 - opis monitora

Świeżo zapowiedziany monitor Acer SpatialLabs View Pro 27 to kolejny kreok Acera w stronę nowoczesnych, efektownych propozycji 3D, które na bieżąco śledzą ruch gałek ocznych, aby na bieżąco obrazu zgodnie z zajmowaną aktualnie pozycją użytkownika. Producent zadbał o to, aby sprzęt radził sobie równie dobrze w kiepsko oświetlonym urządzeniu, bazując na rozwiązaniu z laptopa Predator Helios 300 SpatialLabs Edition.

Przeczytaj też: Predator Connect W6 Wi-Fi 6E dołącza do rekomendacji NVIDIA GeForce NOW

27-calowa matryca doczekała się obrazu UHD z dwoma trybami działania, częstotliwością na poziomie 160 Hz, jasnością maksymalną 400 nitów oraz dokładnością kolorów Delta E < 2. Acer wprowadził także system Immerse Audio, które głównym celem jest wykorzystanie sztucznej inteligencji do poprawy dźwięku, kierunkowości jego sygnału oraz możliwości śledzenia głowy użytkownika, aby w pełni wykorzystać potencjał głośników 2,5-watowych.

Specjalnie zaprojektowane aplikacja SpatialLabs Experience Center Pro to gotowe narzędzie, które ma na celu przyspieszenie pracy, dostarczenie wsparcia podczas produkcji wysokiej jakości treści 3D na bazie takich platform silnikowych jak Unity oraz Unreal. Poprzez Mostek Acer Steam VR możliwe jest sprawne operowanie pomiędzy wirtualną oraz mieszaną rzeczywistością, bez konieczności zakupu dedykowanych gogli.

Jeżeli jakimś cudem znajdziecie się w Orlando w terminie 17-19 października, to podczas Immerse Global Summit (IGS) będziecie mogli jako jedni z pierwszych na świecie sprawdzić, jak ten monitor spisuje się w praktyce.

Cena i data premiery Acer SpatialLabs View Pro 27

Acer SpatialLabs View Pro 27 nie doczekało się jeszcze ogłoszenia daty premiery, ani ostatecznej ceny na naszym rynku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners