Acer Swift 5, czyli czas na najlżejszy w historii 14-calowy laptop

lubiegrac news Acer Swift 5, czyli czas na najlżejszy w historii 14-calowy laptop
Acer Swift 5, czyli czas na najlżejszy w historii 14-calowy laptopTamer Adas | 7 września 2019, 08:40

Acer Swift 5 to kolejny interesujący laptop producenta, który przebije tym samym rekordy i zaoferuje nam najlżejsze tego typu 14-calowe urządzenie.
 
Najnowszy piąty Swift nie będzie jednak tylko bardzo smukłym oraz super lekkim urządzeniem, będzie posiadać w środku proces Intel Core 10. generacji, kartę graficzną Nvidia GeForce MX250 wspomagane przez 512 GB pamięci wewnętrznej oraz aż 16 GB pamięci LPDDR4 RAM i dwuzakresową kartę Wi-Fi 6. To jednak nie jedyna zapowiedziana nowość, ponieważ towarzyszyć mu będzie także Swift 3.
 
Sprzęt będzie wyposażony w 14-calowy ekran z wąską ramką (ekran zajmuje 86,4%) z rozdzielczości Full HD, która tak jak pozostałe części obudowy wzbogacony został o stop połączonych: magnezowo-litowych i magnezowo-aluminiowych. Dzięki temu udało się uzyskać jedynie 990 gram, co stanowi znakomity rezultat.
 
Zaprojektowany do mobilnego korzystania sprzęt może się pochwalić znakomitymi rezultatami pracy na baterii, która ma pozwolić na sesje wynoszące nawet 12,5 godzin, mogąc ją napełnić w tempie 30 minut = 4,5 godziny pracy. Nie brakuje także nowinek w postaci czytnika linii papilarnych (z Windows Hello)
 
 
Trzeci Swift stawia na podobne założenia, przy czym na IPS-owej matrycy 14-calowej z rozdzielczością Full HD obserwować będziemy efekty działania procesora Intel Core i7-1065G7 do 10. generacji i opcjonalnej karty NVIDIA GeForce MX250. To wszystko zaważy w 1,19 kg.
 
W tym wypadku liczyć możemy na 12,5 godzin pracy, 521 GB ROM, 16 16 GB pamięci LPDDR4 RAM i dwuzakresową kartę Wi-Fi 6 oraz możliwość szybkiego ładowania baterii, którą w pół godziny naładujemy tak, że będziemy mogli uzyskać 4 godziny oglądania filmów.
 
Acer Aspire C to sprzęt o smukłości wynoszącej jedynie 7,6 mm grubości, dzięki której projekt laptopa otrzymuje jeszcze lepszy więcej pod względem prezencji. Rodzina posiadać będzie modele 22, 24 i 27 cali z rozdzielczościami Full HD w ramach matrycy IPS. W środku znajdziemy procesor Intel Core 10. generacji i opcjonalnie kartę graficzną NVIDIA MX130. W tym wypadku znaleźć możemy także 1 lub 2 TB pamięci HDD ci 32 GB RAM DDR4-2666.
 
Acer Swift 5 będzie dostępny w Polsce od września w cenie od 3999 zł, natomiast Swift 3 ukaże się we wrześniu w cenie od 2299 zł.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

12345
Tagi: Acer, laptop, sprzęt,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners