Laptop Acer Swift Go 14 debiutuje z ekranem OLED i mocnym procesorem Intel Core Ultra

lubiegrac newsy hardware Laptop Acer Swift Go 14 debiutuje z ekranem OLED i mocnym procesorem Intel Core Ultra
Laptop Acer Swift Go 14 debiutuje z ekranem OLED i mocnym procesorem Intel Core UltraTamer Adas | 23 grudnia 2023, 14:55

Oficjalnie w tym miesiącu debiutuje nowy laptop Acer Swift Go 14, nową propozycję z atrakcyjnym wyświetlaczem OLED, który napędzać będzie procesor graficzny Intel Arc oraz główna jednostka w postaci Intel Core Ultra H. Czym jeszcze będzie się wyróżniał ten elegancki model?

Acer Swift Go 14 - opis laptopa

Acer Swift Go 14 to debiutująca w grudniu nowinka laptopowa Acera, która ma zaoferować graczom jeszcze lepsze doznania podczas tworzenia gier oraz treści, wpisując się w potrzeby obu grup. Połączenie procesora Intel Core Ultra 7 155H z certyfikacją Intel Evo Edition wraz z kartą graficzną Intel Arc uniosą liczne doznania.

Przeczytaj też: Świeżo wydane Avatar Frontiers of Pandora można zgarnąć za darmo! Co trzeba zrobić?

Poprzez Intel Unison możliwe będzie sprawne połączenie ze sprzęt napędzanym Androidem oraz iOS-em, dzięki czemu obsługa będzie możliwa za pośrednictwem jednego ekranu. Nowa platforma ma zaoferować także dobrą jakość połączeń wideo, wykorzystując funkcje Acer PurifiedVoice i Acer PurifiedView.

Laptop doczeka się ekranu OLED (100% DCI-P3 i VESA Display HDR True Black 500) o rozdzielczości Quad HD ze wsparciem Acer AlterView, zapewniającego zmianę obrazu 2D w tapety 3D z podglądem z odmiennych kątków. Poprzez Windows 11 oraz Microsoft Copilot możliwe jest wykorzystanie sztucznej inteligencji, celem przyspieszenia zadań czy personalizacji laptopa pod własne potrzeby.

Elegancki model doczekał się zaledwie 1,3 kg wagi przy grubości wynoszącej jedynie 14,9 mm, dzięki czemu mamy do czynienia z naprawdę mobilną propozycją. Producent zadbał także o kwestię obsługi gestami, co powiększa pole działania i możliwości wykorzystania potencjału.

Zapoznaj się także z: Acer zapowiedział, że laptop Predator Triton Neo 16 z procesorami Intel Core Ultra zadebiutuje za kilka miesięcy!

Jak zauważył James Lin, dyrektor generalny ds. notebooków w Acer - NowySwift Go 14 wykracza poza stylowy wygląd, oferując pakiet najnowszych technologii. Model ten jest jednym z pierwszych urządzeń na rynku wyposażonych w procesory Intel® Core™ Ultra, co pozwoli na zwiększenie generatywnych zadań AI na większej ilości urządzeń Acer w przyszłości. -

Cena i data premiery Acer Swift Go 14

Acer Swift Go 14 pozyskać można od tego miesiąca w w cenie rozpoczynającej się od kwoty 1199 euro.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners