ADATA i XPG zapowiadają sporą dawkę nowości, które będą prezentowane podczas CES 2024

lubiegrac newsy hardware ADATA i XPG zapowiadają sporą dawkę nowości, które będą prezentowane podczas CES 2024
ADATA i XPG zapowiadają sporą dawkę nowości, które będą prezentowane podczas CES 2024Tamer Adas | 8 stycznia 2024, 07:15

Marki ADATA i XPG zdecydowały się zapowiedzieć swoje nadchodzące nowości na targach CES 2024. “Innovate for the Future” to główny motyw dla najnowszych propozycji opracowanych oraz prezentowanych przez tajwańskiego producenta.

Już za moment rozpoczną się kolejne targi CES w Las Vegas, tymczasem już teraz ADATA oraz XPG zdecydowały się zapowiedzieć, jakich nowości mogą się spodziewać fani oraz osoby poszukujące sprzętu, by dokonać swojego skoku w stronę kolejnej generacji.

Nowości operować będą nie tylko lepsza wydajność, ale także pokażą moc w sferze optymalizacji procesu poboru energii elektrycznej oraz jej wykorzystania, jednocześnie zachowując wysokie standardy związane z dostarczeniem skutecznego chłodzenia. Jednym z przejawów stawiania na tę koncepcję będą dyski ECO Flip i ECO Refresh. Nawet użytkownicy rozwiązać Smart Living odnajdą coś dla siebie. 

Przeczytaj też:

 

Grac ze mogą liczyć między innymi na nowe stacje XPG DEFENDER WS, zaprezentowane zostaną szklane stacje INVADER X PRO czy też model XPG BATTLECRUISER II. Sekcja growa przygotowała także zasilacz SFX, pierwszy w historii czy modele chłodzeń LEVANTE PRO z 3,5-calowym ekranem oraz HYBRID COOLER.

Pamięci rozwiną się o DRAM NeonMax oferującego podświetlenie na aż 60% swojej obudowy. Skrzydło laptopowe rozwinie się o modele Xenia 16X i 15G.

Nowości będą prezentowane także na stronie producenta, gdzie do 25 stycznia ujawniane będą nowe szczegóły związane z najnowszą ofertą produktową, jej zaletami oraz cechami. Producent przygotował również konkursy z kartami podarunkowymi Amazona o wartości 50 dolarów.

CES 2024 odbędzie się w terminie 9 - 12 stycznia 2024 roku w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners