Adventure Forge, świat fantasy w jednej z wersji renesansowej Wenecji na filmowym zwiastunie

lubiegrac news Adventure Forge, świat fantasy w jednej z wersji renesansowej Wenecji na filmowym zwiastunie
Adventure Forge, świat fantasy w jednej z wersji renesansowej Wenecji na filmowym zwiastunieAgata Dudek | 28 lutego 2024, 19:00

Kolejny tytuł, jaki swój debiut będzie na Steam, we wczesnym dostępie, właśnie został ogłoszony. Tym razem to połączenie przygodowej produkcji visual novel, gry RPG oraz produkcji strategicznej. Gra nosi tytuł Adventure Forge, nie ma jeszcze ogłoszonej daty premiery, ale została zaprezentowana na zwiastunie. 

Opisywana tu gra, Adventure Forge, która połączy w sobie kilka gatunków, to projekt stworzony i wydany przez studio Endless Adventures Incorporated. Jest to tytuł twórcy Shadowrun, Jordana Weismana, który zabiera graczy świat zaprojektowany tak, by móc tworzyć gry w Adventure Forge bez konieczności kodowania. Gra została stworzona o świat  fantastycznej wersji renesansowej Wenecji. 

Zapoznaj się także z: Horizon: An American Saga, Kevin Costner wraca do westernu. Warner Bros prezentuje historię Dzikiego Zachodu

Przy tworzeniu tegoż projektu swoje siły połączyli Weisman i Stewart, jako narratorzy przełomowych ARG, współtworzyli także bestsellerową według New York Timesa. serię powieści "Cathy's Book". Tym razem zabierają nad w świat Tales of Fortunata, który zadowoli fanów przygody, powieści wizualnych oraz klasycznego RPG. 

Adventure Forge to opowieść, której bohaterką jest Fortunata di Penna, wschodząca gwiazda gildii złodziei, która żyje i działa w wyimaginowanej magicznej renesansowej Wenecji. W miarę jak napady Fortunaty stają się coraz bardziej skomplikowane, a celem stają się coraz ważniejsze rodziny walczące z Wenecją, kobieta odkrywa sekrety. Mogą one zawstydzić potężnych tego świata, ale i zaburzyć równowagę sił i finalnie zniszczyć Republikę. 

Gra zawierać będzie kilka gier, w różnym stylu, osadzonych w świecie Fortunaty. Znajdziemy tam śmiałe napady w rzucie izometrycznym w stylu RPG, powieść wizualną w ulepszonej wersji, z możliwością wybrania własnej ścieżki. Oprócz tego tysiące zasobów graficznych i animacyjnych do stworzenia przez użytkowników własnej gry, w tymże świecie. 

Przeczytaj również:

 

Adventure Forge łączy elementy mojej kariery związane z grami wideo i RPG. Tales of Fortunata uosabia to hybrydowe podejście, ponieważ sceneria obejmuje tysiące zasobów gier wideo i kilka podręczników źródłowych przypominających gry RPG, opisujących lokalizacje, postacie, politykę i magię naszej wersji renesansowej Wenecji. Będziemy opowiadać niektóre z naszych własnych Tales of Fortunata i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć historie i gry stworzone przez autorów Adventure Forge! mówi Jordan Weisman, dyrektor generalny Endless Adventures Incorporated .

Gra zmierza na komputery osobiste, na Steam, we Wczesnym Dostępie. Data premiery przewidziana jest w 2024 roku. Dokładna data nie została ogłoszona. 

Karta na Steam

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

123456789101112131415
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners