After Us, surrealistyczna przygodowa gra platformowa, w której wcielamy się w ducha życia

lubiegrac news After Us, surrealistyczna przygodowa gra platformowa, w której wcielamy się w ducha życia
After Us, surrealistyczna przygodowa gra platformowa, w której wcielamy się w ducha życiaAgata Dudek | 16 stycznia 2023, 23:01

After Us, surrealistyczna przygodowa gra platformowa, w której wcielamy się w ducha życia. Gra stworzona przez studio Piccolo, wydana prez Private Division.

Surrealistyczny klimat, poruszająca opowieść o wielkim poświęceniu i nadziei, w ciekawym graficznym stylu, i z bohaterką która jest duchem życia, znajdziemy w przygodowej grze platformowej z elementami logicznymi, o tytule After Us. 

Zapoznaj się także z: Museum of Monoliths, przygodowy mroczny horror psychologiczny zadebiutuje jeszcze w styczniu

Studio Picocolo, odpowiedzialne za powstanie gry Arise: A Simple Story, pracuje nad swoim kolejnym projektem, który wydać ma Private Division, mające na swoim koncie mnóstwo innych gier. Gra nosi tytuł After Us i jest grą stworzoną w podobnym stylu jak poprzedni projekt dewelopera. Jest to przygodowa gra platformowa, z zagadkami logicznymi, w surrealistycznym klimacie.

After Us to historia wcielamy się w ducha życia imieniem Gai, która znajduje się na wymarłej, pozbawionej ziemi krainie. Zadaniem Gai jest uratowanie dusz wymarłych gatunków zwierząt. Przy okazji będzie poznawała ich los. Przyjdzie przywrócić jej życie ostatniemu wielorybowi, jeleniowi i innym zwierzakom. Ale nie będzie to proste zadanie, bowiem na Ziemi kręcą się niebezpieczni, pokryci olejem Pożeracze. Oni szukają ocalałych.

Przeczytaj również: Silence Channel 2, przygodowy horror z wersją demonstracyjną na platformie Steam

Dusze wszystkich uratowanych zwierząt muszą trafić do Arki Matki. Zrobi to Gai, która może szybować, skakać, badając nowe miejsca i unikając pułapek, które są śmiertelne. Moce Gai pozbywają Pożeraczy oleju, który pochłania świat. 

Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste i PlayStation 5. Data premiery nie została jeszcze podana. 

Karta gry na Steam

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: After Us
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners