Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case, Blazing Griffin i Microids ogłaszają premierę gry już tego lata

lubiegrac news Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case, Blazing
Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case, Blazing Griffin i Microids ogłaszają premierę gry już tego lataAgata Dudek | 19 kwietnia 2023, 18:30

Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case, młody detektyw Herkules Poirot wraca w kolejnej grze od Blazing Griffin i Microids, już tego lata.

Dobra wiadomość dla wszystkich kochających zagadki kryminalne, twórczość Agathy Christie i serii growej jej poświęconą. Studia Blazing Griffin i Microids podzieliły się informacją na temat ich najnowszego projektu, w którym po raz kolejny śledzić będziemy losy młodego detektywa Herkulesa Poirota. 

Zapoznaj się także z: The Passion of the Christ: Resurrection, wstrząsający film Pasja o ostatnich dniach życia Jezusa powróci do kin

Seria Agatha Christie powiększy się już tego lata o kolejny tytuł. A będzie to druga gra od brytyjskiego studia Blazing Griffin, które po Agatha Christie - Hercule Poirot: The First Cases, ponownie wróciło do opowieści o młodym detektywie. Tym razem, w grze o tytule Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case Herkules Poirot i po raz pierwszy jego kompan Hastings, udadzą się do Londynu, gdzie przyjdzie im zająć się sprawą zagadką skradzionego obrazu. 

Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case to zrealizowana w podobnym stylu, co poprzednia gra detektywistyczna od angielskiego studia. Gra została wydana przez Microids, podobnie jak jej poprzedniczka. Po raz kolejny zajmować się będziemy pracą detektywa, rozwiązywać zagadki i prowadzić śledztwo, w którym nie zabraknie przesłuchań podejrzanych i zbierania dowodów. Nie zabraknie zbierania przedmiotów, odnajdywania odpowiednich kombinacji do skrzyń. Po raz kolejny pojawia się mapa umysłu Herkulesa i nowa funkcja osi czasu, pozwalająca na lepsze zrozumienie związków przyczynowo-skutkowych. Nowością jest możliwość współpracy z Hastingsem, znanym z książki pomocnikiem Poirota. Gra ponownie będzie dostępna w języku polskim, z napisami.

Przeczytaj także:

 

 

Tym razem Herkules Poirot na zlecenie Lloyd's of London ma zapewnić transport, ochronę i sprzedaż cennego obrazu „Maria Magdalena”, który ma być główną atrakcją wystawy w londyńskim muzeum, wraz z dziełami sztuki religijnej wypożyczonymi z Brukseli. Hastings, przyjaciel Herkulesa ma pomóc w załatwieniu ubezpieczenia dzieł sztuki i sprzedaży obrazu. Na miejscy detektyw spotyka nowego właściciela obrazu Mortimera Ailswortha, oraz kustosza muzeum, Evelyn Warbeck. Zadaniem detektywa jest sprawdzenie wszystkich zabezpieczeń i upewnienie się, że nie istnieją inne zagrożenia. Tydzień później na przedpremierowej gali pojawiają się prawie wszyscy, problem w tym, że obraz znika i dzieje się tak na oczach wszystkich. Pora zatem użyć swoich detektywistycznych umiejętności i poznać prawdę o kradzieży i znaleźć złodzieja. 

Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Premiera przewidziana jest na lato tego roku. Dokładnej daty na razie nie znamy. 

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

12345
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners