Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case, przygodówka pokazana na zwiastunie. Znamy jej datę premiery!

lubiegrac news Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case, przygodówka
Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case, przygodówka pokazana na zwiastunie. Znamy jej datę premiery!Agata Dudek | 23 maja 2023, 19:00

Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case, przygodówka pokazana na zwiastunie. Znamy jej datę premiery! W grę zagramy już w te wakacje.

Poznaliśmy zwiastun, ale i datę premiery nadchodzącej detektywistycznej gry przygodowej, kolejnego dzieła od Blazing Griffin i Microids, w której ponownie wcielamy się w Herkulesa Poirota. Przygodówka Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case zadebiutuje w te wakacje. 

Zapoznaj się także z: Dni, katastroficzny japoński dramat o katastrofie w elektrowni w Fukushimie wśród czerwcowych premier Netfliksa

Microids, wydawca gry od studia Blazing Griffin, które powraca do opowieści czerpiącej inspirację z powieści znanej pisarki, ponownie pozwalając nam wcielić się w sławnego detektywa w latach jego młodości, podzieliło się z oczekującymi na grę, dobrą wiadomością. W przygodówkę, które ponownie wykonana jest w podobnym stylu jak Agatha Christie - Hercule Poirot: The First Cases, której tytuł tym razem brzmi Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case zagramy pod koniec wakacji. Jak się prezentuje zapowiadana gra, która będzie dostępna zarówno na komputerach, na Steam i GOG, jak i na konsolach, możecie sprawdzić w zaprezentowanym, świeżym jej zwiastunie. 

Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case to gra, o której mieliśmy już okazję wspominać, tytuł łączący elementy przygodowe, trochę akcji i mnóstwo elementów detektywistyczno-śledczych, w który po raz pierwszy będziemy grać także współpracownikiem i przyjacielem Herkulesa, Hastingsem.

Przeczytaj również:

 

Oboje będą mieli na pozór łatwe zadanie. Poirot udaje się do Londynu, gdzie ma dostarczyć obraz, ale okazuje się, że ten zostaje skradziony i to w bardzo tajemniczych okolicznościach, bowiem znika na oczach wszystkich zebranych na wystawie. Detektywowi nie pozostanie nic innego jak tylko odkryć prawdę kto stoi za bezczelną kradzieżą. Pomogą mu w tym jego umiejętności, zdolność logicznego myślenia i łączenie faktów, a także jego przyjaciel. 

Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, PC - Steam i GOG. Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Premiera 29 sierpnia 2023 roku.

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners