Agatha Christie - Murder on the Orient Express po swoim debiucie, który zapowiedział premierowy zwiastun

lubiegrac news Agatha Christie - Murder on the Orient Express po swoim
Agatha Christie - Murder on the Orient Express po swoim debiucie, który zapowiedział premierowy zwiastunAgata Dudek | 20 października 2023, 19:00

Za sobą mamy kolejny, głośny przygodowy debiut, przygodówkę detektywistyczną, opartą na znanej powieści kryminalnej, jednocześnie kolejną jej wersję grową. Tym razem gra została stworzona przez francuskie studio, znane choćby z serii Syberia. Gra nosi tytuł Agatha Christie - Murder on the Orient Express i już możemy ją sprawdzać. 

Gra stworzona została przez francuskie studio Microids, a dokładniej przez jego odział Microids Studio Lyon, a swoją premierę miała w dniu wczorajszym. Debiut Agatha Christie - Murder on the Orient Express zarówno na komputerach, jak i na konsolach zapowiadał oczywiście premierowy zwiastun. Oto jak prezentuje się przygodowa gra detektywistyczna, w której po raz kolejny wchodzimy w buty detektywa Herkulesa Poirota. 

Zapoznaj się także z: Bogdan Boner: Egzorcysta, Netflix pokazał wideo zapowiedź czwartego sezonu serialu

Wydawca Microids i Microids Studio Lyon informują o premierze swojego najnowszego projektu, kolejnej gry, która wzbogaca serię Agatha Christie o kolejny tytuł. Jest to jednocześnie druga gra, która oparta jest na powieści kryminalnej pisarki. Agatha Christie - Murder on the Orient Express, w przeciwieństwie do gry z roku 2006, o takim samym tytule, została zmodernizowana, a jej akcja rozgrywa się współcześnie, w roku 2023. Gracze będą przemierzać wraz detektywem Herkulesem Poirotem kilka znanych miast, podróżując od Bostonu po Wenecję i Genewę.

Tym razem w Agatha Christie - Murder on the Orient Express (2023) przyjdzie się nam wcielić woje genialnych detektywów: legendarnego Herkulesa Poirota i nową postać Joanny Locke. Nie zabraknie zwiedzania miast, poznawania ich kultury, a także rozwiązywania zagadek i wszelakich łamigłówek. Gracze będą także przesłuchiwać świadków, a będzie ich sporo, i szukać wskazówek. Każda rozmowa, i wybór to okazja do przybliżenia się do prawdy o zbrodni, jaka dokonana została w legendarnym pociągu, Orient Expressie.

Przeczytaj także:

O grze mieliśmy okazję już pisać na stronie, więc przypominamy tylko, że tym razem legendarny detektyw Herkules Poirot próbuje rozwiązać morderstwo, które miało miejsce w prestiżowym Orient Expressie. A jest to pociąg pełen ciekawych, ale nie pozbawionych sekretów postaci. Gra przedstawia zupełnie inny definicji klasycznej opowieści. Choć jest jej wierna, została powiększona o nową postać. Przez co możemy opuszczać pociąg, robiąc to podczas grywalnych retrospekcji i wiele więcej. 

Gra dostępna na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Premiera gry miała miejsce 19 października 2023 roku. 

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

12
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners