Aktualizacja Ancient Rifts już w EVERSPACE 2, przygotowując grę ROCKFISH Games do przyszłorocznej premiery!

lubiegrac news Aktualizacja Ancient Rifts już w EVERSPACE 2, przygotowując
Aktualizacja Ancient Rifts już w EVERSPACE 2, przygotowując grę ROCKFISH Games do przyszłorocznej premiery!Tamer Adas | 24 listopada 2022, 23:45

Aktualizacja Ancient Rifts oficjalnie trafiła do Wczesnego Dostępu EVERSPACE 2, przygotowując najnowszą produkcję ROCKFISH Games do przyszłorocznej premiery pełnego wydania. Co jeszcze pojawiło się w 2022 w rozgrywce? Jakie nowości są dostępne?

Wczoraj oficjalnie na serwery Wczesnego Dostępu gry EVERSPACE 2 trafiła zupełnie nowa aktualizacja zatytułowana Ancient Rifts, wprowadzająca ostatnią dużą dawkę treści przed zaplanowaną na przyszły rok premierą pełnej wersji. Wśród przygotowanych nowości znalazła się między innymi treść endgame'owa, szereg legendarnych przedmiotów czy zupełnie nowe zadania.

Zgodnie z obietnicą w ramach zbiórki na Kickstarterze w 2019 roku dodaje nową dawkę treści endgame'owej, rozwijając grę o nowy poziom wyzwania w postaci trybu hardcore oraz podniesienia poziomu Lunacy, tuż przed otwarciem szczeliny portalu. Im większe ryzyko podejmiemy, tym lepsze nagrody będziemy mogli pozyskać.

Pełna wersja zaoferuje jeszcze większą dawką treści, włączając w to nowo wprowadzone wyścigi kosmiczne czy zadania poboczne Khait oraz Union. Odebrać będzie można również nowe sygnały alarmowe czy misje-zagadki. Sporo pracy włożono w modyfikację początku rozgrywki oraz zadbano o poprawienie wprowadzenia do wielopłaszczyznowości systemu, lepiej zgrywającego się z rozwojem zabawy.

Udoskonalenia obejmują nawet oprawę graficzną, rozwiniętą w ramach implementacji nowych detali oraz jeszcze większe urozmaicenie odwiedzanych krajobrazów, stawiając na kolejne motywy, planety oraz zwiększenie możliwości modyfikacji okrętów kosmicznych o poboczne modele, bazujące na tej samej podstawie konstrukcyjnej.

Przeczytaj również:

 

Ancient Rifts jest ogromnym dodatkiem do EVERSPACE 2, będącym dobrym przykładem poziomu złożoności i bogactwa detalu projektu, który uważamy za najlepszą kosmiczną grę akcji, która ukaże się w 2023 roku – mówi dyrektor generalny i współzałożyciel Rockfish Games, Michael Schade. - Od początku liczyliśmy na to, że Ancient Rifts pomoże nam przywrócić niektóre z najbardziej odjechanych mechanik i wyzwań, a także wzbudzi w graczach to uczucie chęci rozegrania jeszcze jednej rundy po każdej zakończonej rozgrywce, da im to „coś”, co przyciągnęło tak wiele osób do EVERSPACE. Nie możemy się doczekać dnia premiery EVERSPACE 2 v1.0. Liczymy na to, że ta odsłona gry, naszpikowana po brzegi akcją, dynamiką i ekscytującą kampanią osadzoną w głębokim kosmosie przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy wierzyli w to, co robiliśmy jako studio do tej pory! - 

Znajdująca się obecnie we Wczesnym Dostępie gra EVERSPACE 2 trafi na rynek w 2023 roku na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych i Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X. Tytuł w tym czasie będzie także zoptymalizowany pod Steam Decka.

Everspace 2 na GOG-u

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners