Aktualizacja wersji demonstracyjnej Final Fantasy VII Rebirth zagościła na PlayStation 5 z nową porcją zawartości!

lubiegrac news Aktualizacja wersji demonstracyjnej Final Fantasy VII Rebirth
Aktualizacja wersji demonstracyjnej Final Fantasy VII Rebirth zagościła na PlayStation 5 z nową porcją zawartości!Tamer Adas | 21 lutego 2024, 23:50

Wypuszczona została aktualizacja wersji demonstracyjnej Final Fantasy VII Rebirth, dzięki czemu gracze mają okazję do samodzielnego i darmowego sprawdzenia nowego fragmentu zatytułowanego Dawn of a New Era in Junon.

Dziś oficjalnie Square Enix zdecydowało się ogłosić oraz wypuścić aktualizację dostępnej od pewnego czasu wersji demonstracyjnej, za której sprawą gracze mogą zapoznać się z nowym rozdziałem wyczekiwanej gry RPG, która ma szansę stać się jedną z najlepszych propozycji w 2024 roku.

Dawn of a New Era in Junon to kolejny rozdział drugiej części trylogii odświeżenia "Siódemki", zapewniający graczom możliwość zapoznania się z jeszcze większą dawką zawartości, która już spotkała się z ciepłymi słowami ze strony zniecierpliwionych fanów!

Zapoznaj się również z: Top 10 płatnych gier Android - Jakie tytuły warto zakupić na smartfonach i tabletach z systemem Google'a?

Na PlayStation 5 gracze mogą wziąć udział w kolejnych zadaniach, podjąć się szeregu aktywności dla Clouda oraz całej jego ekipy, przy okazji mogąc jeszcze bardziej przekonać się o tym, jak wielka będzie skala świata przedstawionego.

Już dzielą nas dosłownie dni od potencjalnego kolejnego hitu Square Enix, które w ten sposób może poprawić swoją pozycję, która w ostatnich latach poza FF niestety wyraźnie podupadała. Druga część Remake'u zapewne powalczy o najwyższe oceny, ale o tym przekonamy się niebawem...

Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier - Final Fantasy VII Rebirth premierę zaliczy 29 lutego 2024 r. na PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners