Zupełnie nowa aktualizacja Dreamsnaps trafiła do Disney Dreamlight Valley

lubiegrac news Zupełnie nowa aktualizacja Dreamsnaps trafiła do Disney Dreamlight Valley
Zupełnie nowa aktualizacja Dreamsnaps trafiła do Disney Dreamlight ValleyTamer Adas | 21 lipca 2023, 20:35

Oficjalnie spora aktualizacja zatytułowana Dreamsnaps trafiła do rozwijanej we Wczesnym Dostępie gry Disney Dreamlight Valley, mogącej się pochwalić szeregiem nowości w różnym klimacie!

Gameloft oficjalnie ogłosiło wprowadzenie sporej aktualizacji do swojej gry Disney Dreamlight Valley, zapewniającej graczom nie tylko elementy kosmetyczne odnoszące się do gorącej, letniej atmosfery.

Zapoznaj się także z:

 

W pełnym gorąca oraz słodkości czasie gracze będą mogli przeżywać nowe przygody między innymi z Ariel. Autorzy, by utrzymać wyjątkowy klimat zadbali o szereg dekoracji związanych z wakacjami i słodkościami.

Jednocześnie wprowadzono wewnętrzny system odwołujący się do snapchata czy instagrama z możliwością stworzenia wyjątkowych zdjęć oraz otrzymywania ocen i polubień.

Darmowa aktualizacja wprowadza także pakiet przedmiotów do zakupienia wewnątrz sklepu, dostarczających możliwość stworzenia jeszcze efektowniejszych konstrukcji.

Disney Dreamlight Valley ma zaliczyć debiut w pełnym wydaniu w 2023 roku na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series SXbox Series X, Nintendo Switch oraz komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners