Aktualizacja Flamekeeper trafiła do Green Hell wraz z trybem hordy!

lubiegrac giełda Aktualizacja Flamekeeper trafiła do Green Hell wraz z trybem hordy!
Aktualizacja Flamekeeper trafiła do Green Hell wraz z trybem hordy!Tamer Adas | 24 stycznia 2024, 07:20

Oficjalnie studio Creepy Jar zdecydowało się zapowiedzieć aktualizację Flamekeeper do Green Hella, wprowadzającą na serwery polskiej gry o przetrwaniu kolejną dawkę wyzwań. Od teraz fani mogą liczyć między innymi na tryb hordy!

Aktualizacja Flamekeeper w Green Hell

Creepy Jar S.A. w dalszym ciągu wspiera swoją debiutancką grę, która doczekała się... 19 darmowej aktualizacji! Te jak już fani mogli się przekonać, zawierają szereg faktycznych nowości, wpływających na rozgrywkę. Tym razem gracze mogą liczyć na kolejną dawkę nowości, rozwijających również wcześniejsze atrakcje.

Zapoznaj się też z: Jesienne oszczędności wystartowały w PlayStation Store, dostarczając w 2023 roku szereg niezłych rabatów!

Nowości w aktualizacji Flamekeeper

Aktualizacja Flamekeeper w Green Hell wprowadza do zabawy między innymi tryb hordy (znany w grze jako Rytuał Ognia), w ramach którego gracze mają okazje zmierzyć się z licznymi przeciwnikami. Ci pojawiać się będą w falach, które gracze postarają się przetrwać oraz przygotować na jeszcze większe zagrożenie.

Od tej pory możliwe będzie przygotowanie wspomnianego rytuału. Dodatkowo wyposażyć się możemy w Wojenny Młot, ten jednak odblokować można po zaliczeniu wszystkich 50 poziomów Wyzwań Ognia.

Przeczytaj również: Poznaliśmy wydawnicze plany Portal Games na 2024 rok! Wiele licencjonowanych produkcji zagości na naszym rynku

Powroty i zmiany w aktualizacji Flamekeeper w Green Hell

Wprowadzone w poprzedniej aktualizacji usprawnienia sztucznej inteligencji w Green Hell, zostały rozwinięte tym razem. Flamekeeper dostarcza fanom nowe zagrożenie w postaci... wyrzucenia przez wrogów gniazda os! W ten sposób rywale mogą wyrzucić nas z miejsca, gdzie aktualnie się zabezpieczyliśmy, wymuszając przejście na gorsze pozycje.

Autorzy zapowiedzieli także, że zamierzają zakończyć wsparcie dla wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One. To sprawia, że aktualizacja zagości później na obecnej generacji konsol, natomiast obie generacje urządzeń od Sony i Microsoftu przestaną być kompatybilne, a tryby wieloosobowe zostaną oddzielone.

Wspomniane Green Hell zadebiutowało 5 września 2019 roku na komputerach osobistych. Gra ukazała się 8 października 2020 roku na Nintendo Switch. Wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One również są dostępne (od 9 czerwca 2021 roku).

Spółka Creepy Jar S.A. ukazała się na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych 8 kwietnia 2021 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners